PhotoGlory (3.0.0.0)
0 %

Obnova starých fotografií a úprava barev

PhotoGlory je výkonný software pro obnovu starých fotografií. Uživatelům nabízí snadno použitelnou sadu nástrojů pro opravu nejběžnějších problémů starých fotografií – defekty, světlé barvy, zrnitost a chyby geometrie.

Tento software pro obnovu starých fotografií má funkci automatického zabarvení. Analyzuje obsah vašeho černobílého obrázku a rychle přichází s vhodnými barvami. Chcete-li upravit zbarvení, můžete použít funkci manuálního barvení.

PhotoGlory je vybaven inteligentními nástroji pro retušování, které vám pomohou zbavit se všech skvrn, nedostatků a trhlin z vašeho poškozeného obrázku během několika vteřin. Chcete-li obnovit barvy vybledlých obrázků, PhotoGlory vám nabízí mnoho způsobů, jak to udělat. Za prvé, existuje funkce automatické korekce barev a osvětlení, která vylepší váš obrázek jediným klepnutím.

Potom existují desítky předvoleb 3D LUT, které dokáží změnit celkový vzhled vašich obrázků. Nakonec můžete použít křivky ke zlepšení barev na své staré fotografii nebo si pohrát s nastaveními odstínů a manuálně změnit vyvážení barev. PhotoGlory nabízí více než sto uměleckých filtrů na jedno kliknutí: vintage textury, tónovací efekty, imitace fotografických filmů.

Tento program obnovy fotografií vám také umožňuje přidávat popisy k vašim starým fotografiím, odstraňovat zrnitost ze starých fotografií, vyrovnávat nakloněné obrázky a konvertovat negativní obrázek na pozitivní. PhotoGlory byl vyvinut pro lidi všech věkových kategorií a úrovní dovedností, takže bude snadné jej zvládnout.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Obnova fotek
  • Smaže defekty fotografií
  • Korekce barev a osvětlení
  • Konverze na negativ
  • Jednoduchý na použití
  • Vylepšení obrázku jedním kliknutím

Informace o aplikaci

Licence: Zkušební verze
Autor: © 2021 PhotoGlory
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://photoglory.net/
Velikost souboru: 86,91 MB
Operační systém: Win 7 /Win 8 /Win 10 /Win 11
Verze: 3.0.0.0
Počet stažení: 53
Publikováno: 24.11.2021
Poslední aktualizace: 2021-11-24 22:22:32
Zařazeno v kategoriích: Grafika a fotografie | Správa a úprava fotografií

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - PhotoGlory

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 2. díl

453211 přečteno

Pixwords nápověda 1. díl

869004 přečteno
Nahoru