PhotoWorks (16.5)
0 %

Editor fotografií s profesionálními funkcemi

PhotoWorks je výkonný editor fotografií. Je vybaven pokročilou AI, nástroji pro retušování a úpravu barev a více než 200 efekty. Umožňuje vám vylepšit obrázky jakéhokoli typu: portréty, země, móda atp.

Použijte PhotoWorks k opravě expozice a ostrosti fotografií, vymazání nechtěných objektů, změnu pozadí fotografie, zvýraznění barev a úpravu jejich HSL a využijte k tomu úžasných efektů. Profesionální sada nástrojů pro retušování vám umožní vytvářet dokonalé portréty ve studiové kvalitě. Praktické kartáčky vám pomohou zbavit se skvrn, vytvoří jednotný tón pleti, vybělí zuby, změní barvu očí a vlasů.

Navíc můžete upravovat rysy obličeje a těla pomocí intuitivních nástrojů pro tváření. Zvýrazněte objekt fotografie rozmazáním pozadí nebo přidáním vinětace. Existuje série předvoleb oříznutí, které vám umožní zlepšit kompozici fotografie jediným klepnutím. Kromě toho se software dodává s více než 200 fotografickými filtry na jedno kliknutí, jako jsou sépie, černobílé, HDR, splash barva, barevné tónování atp.

Pokud potřebujete obrázek označit vodoznakem, výběr stylů textu připravených k použití je vám k dispozici. Software také nabízí funkci dávkového zpracování, která přichází s pohodlným živým náhledem. PhotoWorks je nedestruktivní editor – rozhodnete-li se vrátit do jedné z předchozích fází úprav, nepřijdete o nic ze své práce a nikdy nepoškodíte originál.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Úprava fotografií
  • Stovky efektů
  • Odstranění skvrn
  • Bělení zubů
  • Přidání vodoznaku
  • Náhled změn
  • Retušování fotek
  • 200+ foto filtrů

Informace o aplikaci

Licence: Zkušební verze
Autor: PHOTOWORKS © 2021
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://photo-works.net/
Velikost souboru: 22,66 MB
Operační systém: Win 7 /Win 8 /Win 10 /Win 11
Verze: 16.5
Počet stažení: 350
Publikováno: 22.11.2021
Poslední aktualizace: 2023-06-25 12:16:22
Zařazeno v kategoriích: Grafika a fotografie | Správa a úprava fotografií

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - PhotoWorks

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru