Paragon Hard Disk Manager (12)
0 %

Profesionální nástroj pro správu disku

Paragon Hard Disk Manager je kvalitním balíkem nástrojů, s kterým se pro vás stane správa disku hračkou.

Velmi snadno vytvoříte několik různých diskových oddílů, s kterými poté můžete jakkoliv pracovat. Jednotlivé sekce disku můžete formátovat, mazat, obnovovat a přidávat k nim popisek. Program si poradí také s rozdělováním a slučováním oddílů.

Další užitečnou funkcí Paragon Hard Disk Manageru je správce bootovacího sektoru, díky kterému nebudete mít problém, pokud budete mít na disku nainstalováno více systému. Získáte velmi pohodlný přístup ke všem.

Své disky si můžete s touto aplikací také rychle a jednoduše zálohovat. Záloha lze provést na lokální nebo externí úložiště a také na webové servery. O svá data se nemusíte bát, neboť jsou šifrována pokročilými bezpečnostními algoritmy a pro přistup k nim, budete potřebovat heslo.

Program je také velmi nápomocný při kopírování dat na jiný disk. Spolehlivě překopírujete jednotlivé oddíly nebo celý disk na nové zařízení. Pokud jste se tedy rozhodli vylepšit svůj hardware, ale chcete si zachovat stejný systém, tak je pro vás tato funkce ideální.

Dalším nástrojem, který je obsažen v programu, je bezpečné mazání dát. Data smazána tímto způsobem nelze snadno obnovit žádným programem, neboť jsou bezpečně smazána pomocí stejného algoritmu, který využívají profesionální bezpečnostní složky a mnohé vládní organizace.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Kompletní správa disku
  • Přehledné uživatelské rozhraní
  • Zálohování dat

Informace o aplikaci

Licence: Zkušební verze
Autor: Paragon Technologies
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.paragon-software.com/
Velikost souboru: 44,94 MB
Operační systém: Win 7 /Win Vista /Win XP /Win 8
Verze: 12
Počet stažení: 1394
Publikováno: 22.07.2013
Poslední aktualizace: 2013-07-17 11:54:07
Zařazeno v kategoriích: Utility a ostatní | Zabezpečení | Bezpečné mazání dat | Systémové nástroje | Správa pevných disků | Zálohování dat

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 0
Hlasováno: 0 krát

Diskuze

Pro přispívání do diskuze se musíte nejprve přihlásit. Prihlásit se

Poradna aplikace - Paragon Hard Disk Manager

Pro přispívání do poradny se musíte nejprve přihlásit.

Do poradny Zobrazit všechny otázky
Nahoru