Block Man 2 (1995)
0 %

Spousta logických úkolů v mnoha kolech

Block Man 2 je dalším z velké řady zástupců, kteří se věnují logickým hrám. Hlavní postava je stejnojmenný panáček Block Man, kterého hráč ovládá netradičně pomocí myši.

Block Man získal své jméno dle unikátní vlastnosti, která spočívá ve schopnosti přenášet stavební bloky, díky kterým se může dostat přes vysoké překážky. Cílem každého kola je posbírat co nejvíce diamantů a drahokamů a dostat se v pořádku až do cíle. Aby se vše zdařilo jak má, bude muset hráč využít veškerého svého důvtipu. V prvním kole je navíc nutné objevit všechny taje speciálního ovládání, které je čistě řešeno pomocí myši. Hráč vždy klikne na místo, kam se má Block Man přesunout. Při kliknutí na speciální předměty je malá postavička s velkým břichem ihned použije.

Základním úkonem je sebrání modré stavební kostky. Ta poslouží k překonání vysoké zdi – stačí ji přirazit k patě zdi a Block Man na ni pak vyleze a přeleze až na druhou stranu. Další předměty a stroje jsou již náročnější a složitější. Přes vodu nevede most, ale jezdí tudy loďka. Opět na ni stačí kliknout a hráč je převezen na druhou stranu. Ještě zajímavějším přístrojem je teleport. Hráč si stoupne na vstupní pole teleportu, klikne na něj a pomalu se přesune na druhou stranu – na výstupní pole. Ve hře nechybí ani lanovka nebo zdvihadlo. Opět stačí na daný předmět kliknout nebo jej označit a hráč je přesunut nebo je mu zobrazen ovládací panel.

Pro správný chod hry Block Man 2 budete potřebovat aplikaci DOSBox, tu si můžete stáhnout zde

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Vynikající logická hra
  • 2D grafika
  • Ovládání pomocí myši

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Soleau Software
Velikost souboru: 0,22 MB
Operační systém: Win 95 /Win 98 /Win 2000 /Win XP /Win 7 /DOS
Verze: 1995
Počet stažení: 652
Publikováno: 26.11.2012
Poslední aktualizace: 2012-11-26 14:01:20
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Logické hry | Dema her | Staré hry | Staré logické hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Block Man 2

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru