Mujsoubor.cz

Přihlášení

zapomenuté heslo | nová registrace

First Samurai

84 %

Staňte se mocným rytířem dobra

Samurajové jsou známí svým bojovým uměním, které nemá konkurenci a také odvahou a smyslem pro dobro a čest. Jenže začátek hry ukazuje něco jiného. Hráč jako mladý samuraj utíká z boje a nechává svého mistra samotného. Ten podléhá mocnému Demon Kingovi, který mistra zabíjí. Tomu se těsně před svou smrtí podaří vyvolat mocného Mága. Ten svou mocí zastraší Demon Kinga, který uprchne do budoucnosti.

Hráč ve hře První Samuraj představuje právě onoho zbabělého Samuraje. Po smrti mistra a následném útěku Demon Kinga do budoucnosti je samuraj naplněn zlobou a chce se pomstít. Nejprve se učí bojovému umění a zacházení se zbraněmi u mocného čaroděje. Jakmile je připraven, vyráží do budoucnosti, aby srovnal staré účty.

Ve hře hlavní hrdina disponuje spoustou zbraní, mezi něž zpočátku patří pouze údery pěstmi a kopy. Po čase však získá opravdové nástroje smrti a hlavně se opět setká se svým čarovným mečem, který dostal od mocného kouzelníka. Pro boj na dálku má v zásobě ještě házecí nože a sekery.

Během hry na hráče čeká množství nepřátel, se kterými si musí poradit. Zranění a šrámy po boji pak léčí saké a jídlem, které mu doplní životy opět na maximum. 

Pro správný chod hry First Samurai budete potřebovat aplikaci DOSBox, tu si můžete stáhnout zde

First SamuraiÚtok pěstíVýchodní tajemnost

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Skvělý příběh
  • Množství různorodých zbraní
  • Podařené ovládání
 

Verze 1992 - 0,62 MB

Doporučujeme

Souhrnné informace

Licence: Zdarma
Potřeba instalace: ne
Velikost souboru: 0,62 MB
Operační systém: Windows 95/98/ME/NT/2000/XP/DOS/7 DOS-Box
Verze: 1992
Počet stažení: 826
Publikováno: 26.9.2012
Poslední aktualizace: 26.9.2012
Zařazeno v kategoriích: Arkády, Plné hry, Staré akční hry

Značky

Podobné programy

Diskuse

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napsat vzkaz

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  8 9 2 a 6 0  :
 
Vzkaz:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)