First Samurai (1992)
100 %

Staňte se mocným rytířem dobra

Samurajové jsou známí svým bojovým uměním, které nemá konkurenci a také odvahou a smyslem pro dobro a čest. Jenže začátek hry ukazuje něco jiného. Hráč jako mladý samuraj utíká z boje a nechává svého mistra samotného. Ten podléhá mocnému Demon Kingovi, který mistra zabíjí. Tomu se těsně před svou smrtí podaří vyvolat mocného Mága. Ten svou mocí zastraší Demon Kinga, který uprchne do budoucnosti.

Hráč ve hře První Samuraj představuje právě onoho zbabělého Samuraje. Po smrti mistra a následném útěku Demon Kinga do budoucnosti je samuraj naplněn zlobou a chce se pomstít. Nejprve se učí bojovému umění a zacházení se zbraněmi u mocného čaroděje. Jakmile je připraven, vyráží do budoucnosti, aby srovnal staré účty.

Ve hře hlavní hrdina disponuje spoustou zbraní, mezi něž zpočátku patří pouze údery pěstmi a kopy. Po čase však získá opravdové nástroje smrti a hlavně se opět setká se svým čarovným mečem, který dostal od mocného kouzelníka. Pro boj na dálku má v zásobě ještě házecí nože a sekery.

Během hry na hráče čeká množství nepřátel, se kterými si musí poradit. Zranění a šrámy po boji pak léčí saké a jídlem, které mu doplní životy opět na maximum. 

Pro správný chod hry First Samurai budete potřebovat aplikaci DOSBox, tu si můžete stáhnout zde

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Skvělý příběh
  • Množství různorodých zbraní
  • Podařené ovládání

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Vivid Image
Velikost souboru: 0,62 MB
Operační systém: Win 95 /Win 98 /Win 2000 /Win XP /Win 7 /DOS
Verze: 1992
Počet stažení: 915
Publikováno: 26.09.2012
Poslední aktualizace: 2012-09-26 09:49:14
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Arkády | Staré hry | Plné hry | Staré akční hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
zxretro

zxretro

07.04.2013

95 %

plusvelký příběh grafika rozmanité levely nekonečné hodiny hraní

plustéměř nedohratelné PC verze

Dokonalá hra, která je o to dokonalejší na Amize, na PC ztrácí kouzlo, navíc nemá takovou atmosféru a grafiku. Levely jsou rozmanité, skutečně je každý skoro úplně o něčem jiném, velmi zajímavé je, že mezi nimi můžete přecházet a vracet se zpátky. Navzdory tomu, že u hry můžete strávit hodně probdělých nocí, dohrát ji je oříšek. Po cca 5 hodinách hry jsem se dostal asi do 70%, pak jsem už level s drakem nepřešel.

Poradna aplikace - First Samurai

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru