Golden Axe (1990)
0 %

Skvělá akční hra pro 2 hráče

Firma Sega před 12 lety vydala jednu z nejlepších akčních her své doby. Hra má na tu dobu skvělou VGA grafiku a navíc nabízí možnost hry pro více hráčů. Zapojit se tak mohou až 2 hráči na jednom počítači. Ve hře si budete moci vybrat ze tří postav, bojovnici, barbara nebo trpaslíka. Každý z těchto 3 hrdinů má své specifické vlastnosti. Barbar má skvěle vyvážený útok a jeto neutrální typ. Takže pokud nevíte, jestli trpaslíka nebo bojovnici, tak určitě barbara. Bojovnice má sice nejpomalejší útok, ale zase má nejvíce přihrádek na manu, která je potřebná pro kouzlení. Dá se říci, že má i nejhezčí kouzlo, v podobě dračí hlavy, která všechny nepřátele sežehne. Trpaslík je asi nejlepší volba, má nejlepší a nejsilnější útok ze všech postav, bohužel má však jen 4 přihrádky na manu. S jedním z těchto hrdinů se pak vydáte do těch nejnebezpečnějších lokalit.

Ve hře Golden Axe si můžete vybrat ze 3 módů. Pro nezkušené nováčky, co hru ještě nehráli, doporučuji začít módem Beginner. Je nejlehčí a obsahuje pouze 3 úrovně. Po jejich splnění budete připraveni na mód Arcade. Ten je taky hlavní a odehrává se v něm celá příběhová linie. V té na vás čeká mnoho nepřátel a vždycky nějaký ten boss. Vy musíte sbírat lahvičky many a jídlo abyste měli vždy dost života. Při hře můžete využívat i různá stvoření, jako jsou draci, či něco jako dinosauři. Většinou na nich jezdí nepřítel, ale když ho sundáte, můžete na zvíře vylézt a takový drak umí například plivat oheň. Pokud se vám úspěšně podaří projít celou hrou, tak můžete zkusit režim The Duel. Je to nejtěžší mód, protože musíte zabíjet stále lepší a lepší nepřátele. Navíc máte jen jeden život a žádnou magii, takže to opravdu nebude jednoduché. Určitě si ale zkuste, jak dlouho vydržíte, než umřete. Když vám to nepůjde, stačí si vzít na pomoc kamaráda, který může hrát s vámi na jednom počítači.

Pro správný chod hry Golden Axe budete potřebovat aplikaci DOSBox, tu si můžete stáhnout zde.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • VGA propracovaná grafika
  • Hra byla vyrobena v roce 1990
  • 3 hrdinové, každý má specifické vlastnosti
  • Kouzla, nepřátelé, zvířata jako zbraň
  • 8 levelů

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Sega
Potřeba instalace: ano
Velikost souboru: 0,59 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7
Verze: 1990
Počet stažení: 4257
Publikováno: 03.07.2012
Poslední aktualizace: 2012-07-03 15:27:40
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Akční hry | Arkády | Staré hry | Plné hry | Staré akční hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Golden Axe

Do poradny

golden-axe: Golden

Dobrý den,
potřebuju radu. Hru spustim na notebooku vsim se proklikam, ale nejde mi vybrat postava. Mačkam veškere klavesy a nic.
diky za info

Tomas 5.3.2015 Odpovědi (0) Odpovědět

golden-axe: golden axe

Dobry den. Chci se zeptat jestli se da stahnout hra golden axe z roku 90 na tablet s androidem? Kdyby ne tak jakou verzi na pc potrebuji?

berenicka 27.3.2014 Odpovědi (1) Odpovědět
Zobrazit všechny otázky

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 3. díl

221648 přečteno
Nahoru