Lamborghini - American Challenge (1993)
0 %

Závodní hra se sporťáky Lamborghini

V závodní hře Lamborghini – American Challenge si milovníci aut přijdou opravdu na své. Závodí se totiž pouze s automobily Lamborghini. Mimo samotných závodů má však hra ještě dvě důležité části, chystání a sázení.

Hned na úvodní obrazovce má hráč na výběr, zda chce vstoupit do turnaje nebo zda si raději zahraje se spoluhráčem na jednom počítači. Při volbě turnaje se zobrazí mapa USA, na které jsou hvězdičkou zobrazeny jednotlivé tratě a závody. Na některé je třeba se zaregistrovat – zaplatit vstup, jiné jsou zdarma.

Hráč má mimo vozu také k dispozici garáž a obchod, ve kterém může nakupovat různá vylepšení. Pro jejich pořízení však musí mít dostatek financí, které si vydělá jak jinak než závoděním. Pokud se umístí na jedné z prvních tří pozic, náleží závodníkovi odměna. Pokud si na úspěch v závodě vsadil, tato odměna může být navýšena.

Samotný závodění probíhá klasicky. Obvyklým odpočítáním je závod odstartován. Ozve se pískot pneumatik a zakouří se od nich. Hráč má před sebou kolem dvacítky soupeřů, které musí porazit. Aby se tak stalo, musí se neustále držet trati, mít plynový pedál prakticky pořád na podlaze a hlavně se vyhýbat pomalejším autům. Při každém nárazu do automobilu před vámi nebo do překážky mimo cestu se zvětšuje ukazatel poškození. S tím klesá výkon a ovladatelnost vozu. Po závodě je pak třeba automobil opravit, což není nejlevnější. Dalším ukazatelem je vzdálenost do cíle, která se neustále zmenšuje. Posledních asi 300 metrů je navíc odpočítáno přímo na obrazovce. Dále má hráč k dispozici tři hlavní ukazatele – rychlost, rychlostní stupeň a pozici.

Jakmile se vám podaří umístit v nejlepší trojce, získáte finanční odměnu a můžete opravit a vylepšit váš vůz.

Hra je zpočátku náročná. Než se hráč seznámí s ovládáním, často ztratí větší část své finanční hotovosti. Pak začíná závod nejen o nejrychlejší čas, ale i o každý dolar.

Pro správný chod hry Lamborghini - American Challenge budete potřebovat aplikaci DOSBox, tu si můžete stáhnout zde

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Skvělé ovládání
  • Možnost nakoupit vylepšení, opravit auto
  • Výhry a sázení
  • Placené závody

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Titus Interactive
Velikost souboru: 0,63 MB
Operační systém: Win 95 /Win 98 /Win 2000 /Win XP /Win 7 /DOS
Verze: 1993
Počet stažení: 2386
Publikováno: 22.09.2012
Poslední aktualizace: 2012-09-22 09:00:00
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Simulátory | Staré hry | Závodní hry | Plné hry | Staré závodní a sportovní hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Lamborghini - American Challenge

Doporučujeme

Nahoru