Operation Body Count (1994)
100 %

Zachraňte rukojmí z budovy OSN

Victor, vůdce teroristické skupiny obsadil budovu OSN a všechny důležité představitele této organizace vzal jako rukojmí. Drží je ve čtyřicátém – nejvyšším patře budovy a hráčovým úkolem je jejich osvobození.

Hráč se stává velitelem zásahového týmu a jen na něm je, zda se mu podaří osvobodit uvězněné úředníky. Hra je postavena na enginu známé hry Wolfenstein 3D a díky tomu je její provedení velmi kvalitní. Ovládání a celková hratelnost Operation Body Count je na opravdu vysoké úrovni.

Ve hře je umístěno čtyřicet levelů, které je nutné úspěšně projít pro to, aby se hráč setkal se samotným Victorem. Hra úspěšně končí tehdy, pokud se podaří v závěrečném kole Victora zabít.  

Na začátku hry je nutné dostat se do přízemních nebo sklepních částí budovy a z nich postupně vést útok. Důležité je procházet patra systematicky a likvidovat všechny nepřátele. Dle zvolené obtížnosti se bude měnit jejich počet a odolnost. Pro jejich likvidaci je pak hra vybavena pěti různými zbraněmi. Základní zbraní je brokovnice, do které nejsou potřeba náboje. Můžete ji tedy využít jako záložní zbraň. Lepší a výkonnější je Uzi 9mm. Je vhodná na souboje na blízko díky své malé velikosti a rychlé střelbě. Na dálku velmi ztrácí přesnost. Galil je vynikající zbraň z výbavy izraelské armády. Přesná, účinná a bude se vám hodit při většině soubojů. Plamenomet je velmi efektní zbraň a stejně tak i účinná. Dokáže zapálit cokoli, co jí stojí v cestě (teroristy, nábytek a další). Poslední zbraní je granátomet – zabije vše jednou střelou. Výbuch navíc otřese celý patrem budovy. Zacházejte s ním velmi opatrně.

Pro správný chod hry Operation Body Count budete potřebovat aplikaci DOSBox, tu si můžete stáhnout zde

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Chytlavý příběh hry
  • Zajímavé zbraně
  • Skvělá hratelnost

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Capstone Software
Velikost souboru: 2,18 MB
Operační systém: Win 95 /Win 98 /Win 2000 /Win XP /Win 7 /DOS
Verze: 1994
Počet stažení: 1314
Publikováno: 30.09.2012
Poslední aktualizace: 2012-09-30 08:00:00
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Akční hry | Staré hry | Plné hry | 3D hry | Staré akční hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Operation Body Count

Doporučujeme

Nahoru