Paper Boy 2 (1991)
0 %

Rozvezte noviny a nespadněte z kola

Paper Boy 2 je pokračování prastaré hry, při které hráč rozvážel noviny. Hlavním hrdinou v původním díle byl malý kluk na krosce s velkou kupou novin. I v pokračování se opět hráč stará o to, aby byly noviny včas u předplatitelů a jejich počet tak neustále rostl.

Oproti prvnímu dílu již není roznos novin omezen jen na levou stranu vozovky, kdy hráč jel víceméně pouze po chodníku a občas se musel vyhnout kanálu nebo nadšenému běžci. Ve dvojce je mimo lepšího ovládání kola, pořádné grafiky a zlepšeného hodu novinami několik specialit. Tou první je větší množství překážek, které jsou navíc daleko záludnější. Hráč si musí dávat pozor na klasické překážky jako auta a chodce, ale zároveň jej mohou potkat valící se pneumatiky, hlídací pes, strašidelný dům nebo obluda vylézající z kanálu.

Hráč má navíc šanci dostat se na přední stránku novin – pokud novinami omráčí lupiče, nebo úderem novin zastaví ujíždějící kočárek s dítětem, je při dalším kole vyfocen v novinách. Novinami pak lze sestřelit prakticky cokoli – strašáka, zmíněného lupiče, hráče basketbalu, auto, které je opravováno nebo třeba okno.

Při získání dostatečného množství bodů je možné se na konci kola dostat do speciálního levelu. Hráč se podívá do parku plného překážek, kde může získat bonusové body. Je třeba se zde vyhýbat množství překážek a zároveň vhazovat noviny do připravených terčů.

Celkově však novin není nekonečný počet. Pokud je tedy hráč vyplýtvá na okna a chodce, místo toho, aby zajistil jejich doručení předplatitelům, bude vyhozen z práce. A to je vlastně třetí způsob, jak se dostat na přední stránky novin – „Poslíček vyhozen!“. 

Pro správný chod hry Paper Boy 2 budete potřebovat aplikaci DOSBox, tu si můžete stáhnout zde

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Vylepšená grafika
  • Více možností
  • Trefování lidí, oken a věcí
  • Lepší ovládání kola

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Mindscape Inc.
Velikost souboru: 0,23 MB
Operační systém: Win 95 /Win 98 /Win 2000 /Win XP /Win 7 /DOS
Verze: 1991
Počet stažení: 850
Publikováno: 12.11.2012
Poslední aktualizace: 2012-11-12 17:39:34
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Akční hry | Simulátory | Staré hry | Plné hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Paper Boy 2

Doporučujeme

Nahoru