Mujsoubor.cz

Přihlášení

zapomenuté heslo | nová registrace

Tyrian 2000

86 %

Masivní vesmírná střílečka

Tyrian 2000 je neprávem opomíjená vesmírná hra. Jakmile ji jednou spustíte, propadnete jí. I když je již zařazena ke starým hrám, je relativně mladá. Vznikla v roce 1999 a na skvělé grafice i ovládání je to znát.

Hráč má na výběr hned z několika možných scénářů. Mimo to, že si může zvolit z několika stupňů obtížnosti, může si také vybrat způsob hry. Lze hrát hlavní příběh, lze si zahrát pouze arkádový mód nebo si zahrát multiplayer.

Plná verze

Hráč se stává pilotem průzkumníkem, který se dozvěděl něco, co neměl. Píše se rok 20031 a na jedné planetě byl objeven gravitační prvek. Jeho těžba a následné nasazení do motorů vesmírných bojových lodí může znamenat velký zvrat. Kdokoli stojí tomuto projektu v cestě, bude nemilosrdně odstraněn.

Hráč se musí ubránit velké přesile vesmírných lodí, opravovat a vylepšovat svoji loď a kupovat ji nové a lepší zbraňové systémy.

Arkádová verze

Zjednodušená verze hry, kdy není potřeba se starat o nic jiného než o přežití. Hráč musí neustále střílet, kontrolovat stav štítu a pancéřování a vyhýbat se střelbě protivníka. Loď se neustále pohybuje kupředu a příval nepřátel je doopravdy obrovský. Mezi kličkováním a střelbou si ještě hráč musí najít prostor pro sběr bonusových předmětů a vylepšení.

Multiplayer

Mód pro více hráčů umožňuje dvěma hráčům hrát na jednom PC. Každý ovládá svoji vlastní loď a společně prolétávají arkádovým stylem. V průběhu hry mohou lodě spojit, kdy jeden z hráčů bude loď pilotovat a druhý bude obsluhovat zbraňové systémy.

Pro správný chod hry Tyrian 2000 budete potřebovat aplikaci DOSBox, tu si můžete stáhnout zde

Tyrian 2000MenuObří protivník

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Naprosto úžasná vesmírná arkáda
  • Obrovské množství zbraňových systémů
  • Velmi povedené grafické zpracování
  • Skvělé ovládání
  • Množství nepřátel
  • Zajímavá dějová linka
 

Verze 1999 - 5,05 MB

Doporučujeme

Souhrnné informace

Licence: Zdarma
Potřeba instalace: ne
Velikost souboru: 5,05 MB
Operační systém: Windows 95/98/ME/NT/2000/XP/DOS/7 DOS-Box
Verze: 1999
Počet stažení: 1647
Publikováno: 2.9.2012
Poslední aktualizace: 2.9.2012
Zařazeno v kategoriích: Akční hry, Arkády, Multiplayerové hry, Plné hry, Staré akční hry

Značky

Podobné programy

Diskuse

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napsat vzkaz

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  8 a b 1 4 d  :
 
Vzkaz:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)