Tyrian 2000 (1999)
100 %

Masivní vesmírná střílečka

Tyrian 2000 je neprávem opomíjená vesmírná hra. Jakmile ji jednou spustíte, propadnete jí. I když je již zařazena ke starým hrám, je relativně mladá. Vznikla v roce 1999 a na skvělé grafice i ovládání je to znát.

Hráč má na výběr hned z několika možných scénářů. Mimo to, že si může zvolit z několika stupňů obtížnosti, může si také vybrat způsob hry. Lze hrát hlavní příběh, lze si zahrát pouze arkádový mód nebo si zahrát multiplayer.

Plná verze

Hráč se stává pilotem průzkumníkem, který se dozvěděl něco, co neměl. Píše se rok 20031 a na jedné planetě byl objeven gravitační prvek. Jeho těžba a následné nasazení do motorů vesmírných bojových lodí může znamenat velký zvrat. Kdokoli stojí tomuto projektu v cestě, bude nemilosrdně odstraněn.

Hráč se musí ubránit velké přesile vesmírných lodí, opravovat a vylepšovat svoji loď a kupovat ji nové a lepší zbraňové systémy.

Arkádová verze

Zjednodušená verze hry, kdy není potřeba se starat o nic jiného než o přežití. Hráč musí neustále střílet, kontrolovat stav štítu a pancéřování a vyhýbat se střelbě protivníka. Loď se neustále pohybuje kupředu a příval nepřátel je doopravdy obrovský. Mezi kličkováním a střelbou si ještě hráč musí najít prostor pro sběr bonusových předmětů a vylepšení.

Multiplayer

Mód pro více hráčů umožňuje dvěma hráčům hrát na jednom PC. Každý ovládá svoji vlastní loď a společně prolétávají arkádovým stylem. V průběhu hry mohou lodě spojit, kdy jeden z hráčů bude loď pilotovat a druhý bude obsluhovat zbraňové systémy.

Pro správný chod hry Tyrian 2000 budete potřebovat aplikaci DOSBox, tu si můžete stáhnout zde

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Naprosto úžasná vesmírná arkáda
  • Obrovské množství zbraňových systémů
  • Velmi povedené grafické zpracování
  • Skvělé ovládání
  • Množství nepřátel
  • Zajímavá dějová linka

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Eclipse Productions
Velikost souboru: 5,05 MB
Operační systém: Win 95 /Win 98 /Win 2000 /Win XP /Win 7 /DOS
Verze: 1999
Počet stažení: 1779
Publikováno: 02.09.2012
Poslední aktualizace: 2012-09-02 10:00:00
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Akční hry | Arkády | Staré hry | Plné hry | Staré akční hry | Multiplayerové hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
GUNNER

GUNNER
Nepříhlásený užívatel

12.06.2014

95 %

plusDávám sice hodnocení pět hvězdiček ale ??Hra je celkově dobrá ale nikde neni v plné verzi ke stáhnutí ..Což mě samotného hodněmrzí pak,ještě jedna věc Hra mě kdysi dávno zaujala právě plnými zbraněmi využití a projetí levelu ale nikde neni v češtině a nebo aspon stahnutelná čeština k "téhle legendě .." Můj názor ?? Celkově ?? jako každý kdo tuhle automatovku kdysi hrál pět hvězdiček ale některé věci bych ještě vychytal .

plus1 Nastavení 2 chybí nebo není česká lokalizace což mrzi ze všeho nejvice(neumím angličtzinu ) 3hudební stvárnění - některe zvuky jsou doslova příšerné ale jinak celkově jeto na 100% pařba jak má bejt

jeto hra kterou bych hral klidně do nekonečna ale problem je s českou lokalizací proč tu češtinu tam nepčidali . tohle mi docela vadí

Poradna aplikace - Tyrian 2000

Doporučujeme

Nahoru