Warlords 2 (1989)
0 %

Diplomatická strategie

Warlords 2 je druhý díl čtyřdílné fantasy strategie. Hra je umístěna do fiktivního světa Etheria, který se dělí na dvě části. Tu první ovládá dobro v podobě Rytířů ze Siriany, elfů a trpaslíků. Ve druhé částí je však umístěno zlo, které je představováno Pánem moru, Pánem války a dokonce i Pánem smrti.

Hra je rozdělena na pět hlavních bodů zájmu. Prvním jsou samozřejmě jednotky. Bez nich není možné proti zlu bojovat. Ovšem pořád se na ně pohlíží jako na spotřební zboží.

Druhou skupinou jsou hrdinové. Ti jsou vyložení speciálové, kteří mají mnoho důležitých vlastností. Mohou mít u sebe věci. Mohou prohledávat ruiny a objevovat nové přátele. Hrdinové jsou velmi cenění. Jednak pro svoji sílu a schopnosti, ale také proto, že dokáží sbírat zkušenosti. Každý hrdina může změnit výsledek bitvy. Jako pravý žoldák ale musí být zaplacen.

Města slouží jako kasárna a jsou zde vyráběni vojáci. Jelikož se jedná o strategická místa, často bývají napadána a ničena. Dobyvatel města má několik možností. Vybírá mezi okupováním, drancováním nebo srovnáním se zemí.

Posledními dvěma body jsou Diplomacie a Bitvy. Diplomacie je důležitá pro určení spojenectví a vyhlášení války. Vše se však rozhone až bitvou. Ta je řešena tahově, kdy proti sobě útočí skupiny jednotek.

Pro správný chod hry Warlords 2 budete potřebovat aplikaci DOSBox, tu si můžete stáhnout zde.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Diplomacie
  • Hrdinové
  • Boj
  • Starost o města

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Steve Fawkner, SSG
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.infinite-interactive.com/
Velikost souboru: 2,74 MB
Operační systém: Win 95 /Win 98 /Win 2000 /Win XP /Win 7 /DOS
Verze: 1989
Počet stažení: 1123
Publikováno: 14.08.2012
Poslední aktualizace: 2012-08-14 09:29:45
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Strategie | Staré hry | Plné hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Warlords 2

Doporučujeme

Nahoru