CSM 2002 FE (v2)
90 %

Staňte se manažerem fotbalového klubu

Fotbal je jedním z nejoblíbenějších sportů v naší zemi. Mnohdy můžete slyšet hospodské štamgasty, jak hráče povzbuzují nebo radí trenérovi, jak by to měl dělat lépe. Vy se v této hře vžijete do role hlavního trenéra resp. manažera, který bude cílem těchto rad, a budete řídit svůj vlastní fotbalový klub.

CSM je legendou mezi českými freeware tituly, kterou byste určitě měli vyzkoušet. Ano, jedná se sice o trochu starší dílo, ale je stále velmi oblíbené. Proto autoři neustále aktualizují soupisky a přidávají nové hráče.

Hned po vydání si tato hra získala řadu fanoušků. Na začátku vaší cesty trenéra si vyberete jeden z týmů, přičemž jsou k dispozici týmy z 13 evropských zemí a 21 lig. Není snad nutno zmiňovat, že jednou z nich je i česká liga.

Poté už je na vás, jak budete držet otěže klubu. Do týmu můžete kupovat nové hráče nebo se zbavit těch, které v klubu nechcete. Budete se také starat o váš stadion a taktiku. Po sestavení základní jedenáctky, vybrání náhradníků a nastavení strategie pro zápas se můžete vydat na trávník.

Zápas lze sledovat ve dvou módech. První z nich vám popisuje situace, které se na hřišti odehrávají a druhý pouze ukazuje vstřelené góly a udělené karty, přičemž neustále ubíhá čas. V průběhu hry můžete provádět střídání a měnit taktiku. Pokud budete úspěšní, tak můžete zápolit i v evropských soutěžích nebo se vypracovat až do čela národního týmu. Pro každý fotbalový klub jsou nesmírně důležité finance. S těmi budete muset zacházet opravdu obezřetně a předvádět atraktivní fotbal, který naláká hodně diváků a prominentní sponzorů.

Základní mód kariéry není vše, co hra nabízí. Můžete si zahrát také několik scénářů, v nichž budete plnit nelehké úkoly. Dostanete do rukou určitý tým, s nímž musíte splnit předem určené úkoly. CSM 2002 FE je sice starší hrou, ale rozhodně neztratila nic na své návykovosti a úžasné hratelnosti. Dokážete dovést svůj tým až na vrchol fotbalového světa?

Nejnovější aktualizaci soupisek si můžete stáhnout zde.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Řízení fotbalového klubu
  • Nákup a prodej hráčů
  • 21 evropských lig

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Petr Vašíček
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.csmweb.net/
Velikost souboru: 24,84 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: v2
Počet stažení: 5537
Publikováno: 05.08.2013
Poslední aktualizace: 2013-07-31 11:36:06
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Sportovní hry | Staré hry | Staré závodní a sportovní hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 4.5
Hlasováno: 1 krát

Diskuze

Poradna aplikace - CSM 2002 FE

Doporučujeme

Nahoru