Besiege (0.05)
0 %

Budování nejrůznějších strojů v časech středověku

Besiege je jednou z těch budovatelských her, které můžete hrát donekonečna a pravděpodobně vás neomrzí. Hra je stále v testovací alfa verzi, ale zakoupením podporujete další rozvoj a sami zjistíte, že má rozhodně co nabídnout. Hra má krásnou a minimalistickou grafiku, kde se setkáte s krásnými malými zákoutími na bleděmodrém podnose a vaším úkolem bude tvořit ty nejrůznější středověké obléhací stroje, abyste se propracovali přes 15 skvělých levelů. Už samotné budování je skvělou činností, při které si opravdu můžete vyhrát s tím, co vlastně jdete stavět. Budou to klasické středověké katapulty, nebo si raději vyzkoušíte postavit vrtulník, napodobeninu tanku apod.? Vše je ve vašich rukou.

Na výstavbu těchto strojů využíváte zákony fyziky, ale hlavně stavební materiál a součástky. Setkáte se tak s pružinami, kladkami, dřevěnými trámy, kovovými výztužemi a mnoha dalšími prvky. K tomu všemu si připočtěte zbraně jako kanóny, plamenomety, šavle, cirkulárky či ohnivé koule, přičemž musíte vše perfektně zkombinovat a vytvořit tak ničivé stroje.

Na ovládání si asi budete muset chvilku zvykat, ale když se do toho dostanete, tvorba šílených vynálezů vás prostě úplně pohltí. Do budoucna jsou připraveny i další světy a tvůrci navíc přispívají pravidelně novým materiálem na vydovádění. Za menší poplatek se hra rozhodně vyplatí a bude se tak v herní knihovně vyjímat jako skvělý začínající projekt.

Pro hraní Besiege musíte mít nainstalovanou službu Steam.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Úžasné stavitelské možnosti
  • Množství zbraní
  • Krásná grafika
  • Nekonečné možnosti budování

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: Spiderling Studios
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.besiege.spiderlinggames.co.uk/
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 0.05
Počet stažení: 1323
Publikováno: 19.03.2015
Poslední aktualizace: 2015-03-17 11:31:03
Zařazeno v kategoriích: Steam hry | Arkády | 3D hry | Strategie | Hry a zábava

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Besiege

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Nahoru