Men of War: Assault Squad (1.0)
0 %

Taktická hra z válečného prostředí

Men of War: Assault Squad jsou druhým rozšířením válečné taktické strategie s nepřekvapivým názvem Men of War. Každé ze čtyř samostatných rozšíření přináší do herního válečného světa několik novinek nebo alternativních přístupů. Nejinak tomu je i s Assault Squad. Co se týče herní kvality, právě tento druhý přídavek ke hře bývá označován za nejlepší a to po všech stránkách.

Ve hře si hráč může vybrat z hojně podporovaného co-op přístupu, nebo klasické singleplayerové strategie. Kooperativní mód je ve hře připraven až pro osm hráčů, kteří společně mohou svést masivní bitvy na patnácti speciálně připravených mapách. Při obojím přístupu je však možné volit z pěti různých povolání, která zastupují pět válečných národů druhé světové války. Mezi národy tak lze najít velkou trojku Němci, Rusy a Američany, dále pak Brity a Japonce. Každý z národů má přiděleny právě tři mapy, které velmi stylizovaně mapují události druhé světové války.

Hra samotná spadá do žánru realtimových taktických strategií, u kterých je však kladen velký důraz na detail a jednotlivé vojáky. Hráč z klasického ptačího pohledu ovládá svěřené jednotky, přesně je úkoluje a hlavně chrání. Není možné vběhnout před nepřítele a myslet si, že tím dojde k jeho zastrašení. Postupovat je třeba pomalu a promyšleně – využívat kamenů, budov a bojové techniky pro krytí a následné útoky. Pouze tak je možné splnit zadané úkoly.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Výborné ovládání
  • Zajímavé mise
  • Pět národů

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: 1C Company
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.menofwargame.com/
Velikost souboru: 1.197,49 M
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7
Verze: 1.0
Počet stažení: 3387
Publikováno: 20.12.2012
Poslední aktualizace: 2012-12-20 08:00:00
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Dema her | Strategie | 3D hry | Multiplayerové hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Men of War: Assault Squad

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 1. díl

858216 přečteno
Nahoru