Panzer Corps (1.0)
0 %

Druhá světová válka z pohledu mocností Osy

Panzer Corps od vývojářů z Flashback Games a The Lordz Games Studio přináší hráčům jedinečný zážitek z období druhé světové války, kde se stanou hlavními generály převážně německých armád (ale i jiných národů, které se zapojily do bitev na straně mocností Osy). Jde o klasickou strategii, kde mají hráči přehled o všem, co se děje na bojišti a z nadhledu tak dávají rozkazy svým jednotkám na všech frontách.

Hra disponuje až 800 různými typy jednotek, které jsou rozděleny do 20 kategorií a při každé jednotce je k dispozici detailní popis parametrů a schopností. Hráči si užijí kampaň s několika frontami. Celkově je kampaň rozdělena na deset úseků, které mohou probíhat simultánně a hráči si vyberou jednu, kterou budou hrát, případně si mohou projít všechny po sobě a užít si celou krásu hry.

Celkově je ve hře zastoupeno více než 30 národů, kde kromě Němců, USA či Rusů hráči setkají i Albánců, Italů, Britů, Belgičanů, Francouzů atd. Panzer Corps má několik dokoupitelných rozšíření, které nabízejí například možnost hrát na Africkém frontě za slavné Afrika Korps pod Rommelovým vedením.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Rozvětvená kampaň
  • Hraní za mocnosti Osy
  • Více než 800 jednotek
  • 30+ národů
  • Poutavé rozšíření

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: http://www.slitherine.com/
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: Flashback Games, The Lordz Games Studio
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8 /Win 10
Verze: 1.0
Počet stažení: 904
Publikováno: 10.03.2017
Poslední aktualizace: 2017-03-10 10:35:45
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Strategie | Steam hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Panzer Corps

Doporučujeme

Nahoru