Planets under Attack (1.0)
0 %

Zajímavá vesmírná strategie

Planets under Attack představují další z mnoha zajímavých herních počinů, které nejsou příliš rozšířeny a hráčské povědomí o nich je více než mizivé. A to přesto, že se jedná o skutečně zábavné hry, které jsou navíc graficky velmi působivé a příjemné na pohled.

Cílem celé hry je obsazovat planety loděmi, bránit a vylepšovat ty vlastní a na závěr získat kompletní galaxii nebo daný solární systém. Celá hra je vyvedena ve velmi příjemném barevném schématu. Použité grafické zpracování (podobné najdete například u oblíbené tower defense hry Kingdom Rush), hráče uklidní a dopřejeme mu příjemný a nerušený herní zážitek.

Na hlavní obrazovce je vždy vidět celý solární nebo planetární systém. Ten je možné natočit a dívat se tak na něj z různých úhlů (pomocí kláves W, A, S, D). Každá planeta má barvu dle svého majitele, nebo je šedá na znamení neutrálnosti. Snahou každého z hráčů je pochopitelně získání převahy a následné ovládnutí všech planet.

Souboj a obsazování probíhá skrze posílání útočných lodí. Jakmile jich je posláno více, než jich vlastní daná planeta, dojde k převzetí (výjimku tvoří planety s vysokým stupněm obrany, které musí být dobyty daleko větším počtem lodí). Planety lze vylepšovat po stránce ekonomické i obranné, tak aby zajišťovaly dostatečnou produkci lodí, ale zároveň byly schopné se bránit.

Ovládání:

Pro ovládání si hráč vystačí s myší. Podržením stisknutého levého tlačítka nad planetou, kterou chce hráč dobýt, je nastaven počet lodí, který je na ni vyslán. Podržením pravého tlačítka myši nad vlastní planetou se otevře její menu. Tlačítko je třeba nepouštět, přejet nad některou z položek a až zde tlačítko pustit – tím je vybrán daný upgrade, který se začne provádět.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Příjemné grafické zpracování
  • Netradiční ovládání
  • Skvělý strategický princip

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: Targem Games
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.planetsunderattack.com/en/index.html
Velikost souboru: 267,50 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7
Verze: 1.0
Počet stažení: 641
Publikováno: 18.12.2012
Poslední aktualizace: 2012-12-18 16:00:00
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Logické hry | Dema her | Strategie | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Planets under Attack

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 3. díl

225472 přečteno
Nahoru