Total War: Rome ll – Emperor Edition (1.0)
0 %

Intrikami protkaný Řím v masivní strategii

Hra Total War: Rome ll byla ihned po vydání silně kritizována komunitou, protože byla velmi dobugovaná a navíc vycházela stále nové DLC, která pokud chtěli hráči hrát, museli za každé znovu zaplatit. Vše se ale vyřešilo posledním a definitivním vydáním hry s konečným názvem Total War: Rome ll - Emperor Edition. Obsahuje zdokonalený politický systém, renovované řetězce staveb, opravenou nevyváženost soubojů, lepší vizuální prvky a mnoho dalšího. Emperor Edition obsahuje veškerý obsah i s aktualizacemi od počátku vydání hry (nové jednotky, nové frakce, dotykové ovládání či Twitch TV).

Hráči budou mít nelehký úkol - podrobit si celý Řím a čelit přitom neustálým hrozbám z domova i ze dalekých barbarských zemí. Jelikož v Římě už dávno vládne podplácení, intriky, chaos a nestabilita, musí hráči sami zjistit, jakým stylem se budou ubírat - pokusí se sjednotit všechny rozhádané rody, nebo se poddají klamání a podlým praktikám? Je třeba se rozhodovat rychle, nájezdníci zpoza hranic už klepou na dveře. K dispozici je několik rodů a postav, za které je možné hrát - Oktavián, Markus Antonius, Lepidus (druhý Triumvirát), Pompeius nebo celé národy jako Egypt, Dácie, Partha, Markomani atd.

Už klasicky hráči budují obrovské armády, dobýváte území, bráníte se před nepřáteli, řešíte politiku apod. Hra nabízí obrovské množství prvků, které si mohou hráči upravit podle sebe. Emperor Edition má krásnou grafiku a propracovaný systém a právem se tak řadí ke všem velkým měnám edice Total War.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Období římské Republiky
  • Nestabilní Řím
  • Krásná grafika
  • Známý herní systém
  • Množství vylepšených herních prvků

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: Creative Assembly, SEGA
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.totalwar.com/games/total-wartm-rome-ii
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.0
Počet stažení: 2276
Publikováno: 27.08.2015
Poslední aktualizace: 2015-08-25 15:28:51
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Strategie | Steam hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Total War: Rome ll – Emperor Edition

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru