Star Wars: Empire at War (1.0)
100 %

Vojenská strategie na motivy Star Wars

RTS jsou sice spíše v pozadí za akčními tituly a nevzniká jich zdaleka tolik jako lineárních akčních her, ale pořád lze objevovat staré a zapomenuté, ale vynikající kousky. Mezi tyto hry bezesporu patří i Star Wars: Empire at War. Na hráče čeká obrovské množství jednotek, které nabízí skvělou možnost pro stratégy v rámci vybudování komplexní armády. Zároveň si hráči mohou vybrat pro různé úkoly různé bojové jednotky a posílat je vstříc nebezpečí dle svého uvážení.

Mimo bezpočet pěších jednotek (včetně obrovsky známých StormTrooperů) na hráče taky čeká ještě o kousek větší množství techniky. Této skupině vévodí obří AT-AT, které skutečně nahání hrůzu již jen svým pohybem. Tzv. „kuřátko“ disponuje jak mohutným pancířem, tak také velkou ničivou silou, kterou svým protivníkům posílá skrze 4 obří hlavně laserových děl.

Mimo tradičních jednotek si hráč může pomoci díky hrdinům, kteří disponují různými speciálními schopnostmi. Darth Vader dokáže silou odhodit tank nebo skupinu vojáků, Obi-Wan zase léčí nebo ochraňuje spolubojovníky. Výběr je tedy po všech stránkách skvostný a hratelnost a herní náboj pořád patří mezi špičku na poli herních strategií.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Hrdinové
  • Obsazování planet
  • Speciální jednotky
  • Tvorba a vylepšování flotily

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: Petroglyph
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.petroglyphgames.com/
Velikost souboru: 634,86 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.0
Počet stažení: 1972
Publikováno: 24.03.2013
Poslední aktualizace: 2013-03-24 03:17:23
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Dema her | Strategie | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Star Wars: Empire at War

Doporučujeme

Nahoru