Vertical Kingdom (Steam)
100 %

Originální budovatelská strategie na principu karet

Vertical Kingdom se odehrává ve světě zničeném válkou, která trvala celou jednu generaci. Kdysi velká říše je v troskách a je na Velkém architektovi, aby ji cihličku po cihličce obnovil směrem k její bývalé slávě. Cestujte po zemi, vydávejte se na náhodné výpravy ve stylu roguelite hry a budujte nová města pomocí svěžího systému budování založeného na kartách v kombinaci se složitou ekonomikou zdrojů.

Znovu vybudujte říši ne silou zbraní nebo záludné politiky, ale z cihel a malty! Postavte vysoká města pomocí kartového systému. V každém tahu si vyberte pět balíčků a poté hrajte karty, abyste stavěli směrem nahoru. Spravujte zdroje, jako jsou potraviny, voda, cihly, dřevo, kámen a kov, které jsou potřebné k tomu, aby město mělo prostor pro růst a hraní nových karet.

Vaším úkolem jako Velkého architekta je obnovit říši, jednu budovu a jeden region za druhým. Podnikněte velké výpravy, abyste jménem císaře postavili nová města a vypořádali se s výzvami jednotlivých regionů: Zrádný terén, nedostatek surovin a stále omezený prostor pro výstavbu.

Převezměte zodpovědnost za každé rozhodnutí a každou zahranou kartu, protože všechny budovy jsou trvalé, žádné opakování. Plánujte a synergicky využívejte domy a dílny imperiálních občanů. Vyberte více daní, vyprodukujte více surovin a udržujte si loajalitu vůči impériu - a možná vám místní obyvatelé pomohou s velkým zlem, které číhá mezi ruinami.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Karetní budovatelská strategie
  • Svěží přístup k žánru
  • Budování míst do výšky
  • Objevování nových světů
  • Těžba surovin
  • Vybírání daní
  • Pixelová grafika

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: Farlight Games Industry
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.farlightgamesindustry.com/
Operační systém: Win 10 /Win 11
Verze: Steam
Počet stažení: 20
Publikováno: 16.04.2024
Poslední aktualizace: 2024-04-15 20:45:13
Zařazeno v kategoriích: Steam hry | Strategie | Hry a zábava

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Vertical Kingdom

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky
Nahoru