WhyNotWin 11 (2.3.0.1)
0 %

Zjistí kompatibilitu hardwaru pro instalaci Windows 11

Nový operační systém Windows 11 již dorazil a s ním i řadu nástrojů, jak si na svém PC zjistit, zda bude s OS kompatibilní. Jedním z takových programů je i WhyNotWin 11, který prověří hardware v PC a jednoduchým procesem porovná architekturu, generaci, počet jader a frekvenci procesoru s nároky / minimálními požadavky systému Windows 11. Stejně tak zkontroluje i systém bootování, podporu DirectX, oddielovanie disků, RAM nebo TPM.

Právě TPM čipy jsou úplnou novinkou od Microsoftu, která lidem po celém světě láme hlavy. Jde totiž o jednu z minimálních požadavků Windows 11, bez níž nebude oficiální verze operačního systému instalovatelná. Rovněž se přesně neví, které PC budou s Windows 11 kompatibilní z hlediska toho, že Microsoft se bude soustředit na novější zařízení a komponenty v PC. TPM, Secure Boot a další bezpečnostní prvky tak ale budou poskytovat ochranu na úrovni hardwaru, což je krok ke zlepšení celkové bezpečnosti před ransomware útoky. Půjde vám nainstalovat Windows 11? Ověřte si to pomocí programu WhyNotWin 11.

Pro majitele oficiální verze OS Windows 10 bude přechod na Windows 11 bezplatný a budou si ho moci nainstalovat v momentě oficiálního vydání. Aktuálně je Windows 11 ke stažení v beta testovací verzi.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Ověření funkčnosti Windows 11
  • Zkontroluje HW v počítači
  • Snadné použití

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: rcmaehl
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://github.com/rcmaehl/WhyNotWin11/releases
Velikost souboru: 1,05 MB
Operační systém: Win 7 /Win 8 /Win 10
Verze: 2.3.0.1
Počet stažení: 42
Publikováno: 29.06.2021
Poslední aktualizace: 2021-06-29 22:59:27
Zařazeno v kategoriích: Utility a ostatní | Systémové nástroje

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - WhyNotWin 11

Doporučujeme

Nahoru