Ableton Live (9.1.9)
0 %

Profesionální nástroj pro producenty hudby

Ableton Live je na poli hudebních programů stálicí a to velmi oblíbenou. Jde o profesionální nástroj na tvorbu hudby, který se z roku na rok posouvá stále kupředu a poskytuje ty nejmodernější a nejlepší funkce. Ihned zaujme přehledným, i když možná zpočátku zdánlivě složitým prostředím. To může dělat problémy hlavně začátečníkům, ale určitě se do toho po pár hodinách dostanou. Program obecně umožňuje hudbu tvořit, remixovat, skládat, nahrávat a pracovat prakticky na všem, co uživatele napadne.

V browseru rozděleném do dvou sekcí lze najít klíčové komponenty ve složkách Sounds, Drums, Instruments, Audio Effects, Clips, Samples atd. Ve druhé sekci s názvem Places najdeme složky Packs, User Library a Current Project se stejnojmenným významem. Funkce Consolidate Time to New Scene umožňuje transformaci skladby, Midi and Audio Tracks zase umožňuje nastavení konfigurace zařízení pro nově otevřené MIDI.

Ableton Live dokáže tvořit vícestopý záznam, podporuje ReWire, Multicore & Multiprocessor a nabízí výběr zabudovaných zvukových efektů + filtrů, kompresorů, zkroucení apod. Nabízených možností je při tvorbě hudby obrovské množství a Ableton Live se tak právem řadí k předním značkám ve svém oboru.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Neomezené UNDO
  • Všechny hudební nástroje
  • Browser ze dvou částí
  • Mixování, skládání, nahrávání

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: Ableton
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.ableton.com/en/
Velikost souboru: 718,48 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 9.1.9
Počet stažení: 360
Publikováno: 20.06.2015
Poslední aktualizace: 2015-06-19 14:21:27
Zařazeno v kategoriích: Multimédia | MP3 a audio | Tvorba hudby

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Petr Průža
Petr Průža

Dá se někde sehnat český návod k Ableton Live 9 Lite

09.11.15 22:39 reagovat

Poradna aplikace - Ableton Live

Nahoru