EditApp AI (mobilní)
90 %

Oživte fotografie pomocí umělé inteligence

EditApp AI je nejjednodušší aplikace pro úpravu fotografií. Stačí pořídit fotografii a popsat cokoliv, co byste chtěli vidět na fotografii. Vyberete místo, kde by se měl objekt nacházet a je to. Dokonce si můžete i změnit pozadí a zkusit, jak byste vypadali na Islandu, na svatbě nebo na koncertě. Fantazii se meze nekladou.

AI Selfie
Překročte hranice reality pomocí jednoduché selfie. Stačí nahrát svoji fotografii, zadat libovolnou situaci nebo prostředí a sledovat, jak se umístíte na realistickou fotografii vygenerovanou umělou inteligencí.

AI Select
Vložte do svých snímků neočekávané prvky. Ať už je to UFO, které se objevilo na vaší zahradě, milé štěně hrající si u vašich nohou nebo selfie s oblíbeným influencerem, udělejte z každé fotografie příběh, který stojí za to vyprávět.

Create
Začněte s prázdnou plochou a nechte umělou inteligenci vytvořit vizuální mistrovské dílo jen na základě vašich textových popisů. Vyberte si z realistického, anime nebo uměleckého uměleckého stylu. Stačí si vymyslet jakýkoli scénář, prostředí nebo předmět – tato AI jej přenese do reality.

Expand
Chtěli jste někdy vidět i za hranice záběru? Přibližte si fotografii a nechte umělou inteligenci plynule vyplnit prázdná místa, čímž získáte širší pohled na okolí fotografie.

AI Paint
Chcete změnit šatník? Namalujte si běžné tričko a proměňte se ve splývavé krásné šaty nebo švihácký smoking. Možná si vyzkoušíte nový účes nebo zjistíte, jak byste vypadali s bradou. Všechno je zcela ve vaší režii.

Výměna pozadí
V okamžiku si změňte kulisy. Snídaně na Měsíci? Selfie na vrcholu pyramid v Gíze? Přenést se do své oblíbené videohry? Vaše pozadí je omezeno jen vaší představivostí.

Prezentujte svou vizi
Když je vaše mistrovské dílo hotovo, podělte se o něj s přáteli a rodinou a sledujte, jak se na vás valí reakce.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Úprava fotek pomocí AI
  • Vložení libovolného předmětu
  • Přizpůsobení pozadí
  • Různé umělecké styly
  • Pro iPhony a iPady
  • Stačí nahrát fotografii

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: AI Research Group Limited
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://editapp.ai/
Operační systém: iOS
Verze: iPhone, iPad
Počet stažení: 261
Publikováno: 03.02.2024
Poslední aktualizace: 2023-09-14 11:38:38
Zařazeno v kategoriích: Foto a Video (mobilní) | Umělá inteligence / AI (mobilní) | Aplikace pro mobilní telefony a tablety

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 4.5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - EditApp AI (mobilní)

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru