Dr.Geo (13.08a)
0 %

Geometrie pro každého

Slovo geometrie pochází z řeckého γεωμετρία spojením dvou slov – gé (země) a metria (měření). Jde o jeden z nejstarších vědních oborů, jehož počátky sahají až do dob starověkých civilizací. Ale takovou, jak ji dnes známe, ji dali dohromady významné figury starověkého Řecka jako Pythagoras, Thales, Platón, Aristoteles nebo Euklides, podle něhož je základní forma geometrie nazvána jako Euklidovská. S touto aplikací můžete prozkoumat všechny taje této vědní disciplíny.

Bez problému můžete kreslit řadu interaktivních geometrických obrazců. Ty můžete konstruovat také na základě jejich matematických vlastností. Následně můžete s objektem pracovat, aniž byste narušili jeho korektnost.

Jedná se o software zaměřený na vzdělávání. Prozkoumáte zajímavé situace, které nelze znázornit na papíře. Aplikace má velmi jednoduché a přívětivé uživatelské rozhraní, takže s ním zvládnou pracovat i mladší uživatelé počítače. Může být také velmi nápomocná učitelům, kteří chtějí svým studentům předvést kouzla geometrie.

Protože autoři, stejně jako my, věří, že by vzdělání mělo být dostupné všem, tak byl Dr. Geo vydán jako open-source program. Objevte vše, co skrývá tato nesmírně důležitá věda, a stáhněte si tuto povedenou aplikaci.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Tvorba geometrických obrazců
  • Přehledné uživatelské rozhraní
  • Vzdělávací program

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Hilaire Fernandes
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.drgeo.eu/
Velikost souboru: 19,70 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 13.08a
Počet stažení: 513
Publikováno: 31.07.2013
Poslední aktualizace: 2013-07-25 12:25:11
Zařazeno v kategoriích: Podnikání a domácnost | Výukové programy

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Dr.Geo

Doporučujeme

Nahoru