LINGWA slovní zásoba (Němčina) (1.07)
80 %

Výuka a procvičování německých slovíček, vět a frází.

Chcete umět německy, ale nevíte jak se naučit a zapamatovat si všechna ta nová slovíčka a jejich správnou výslovnost? Vyzkoušejte program pro výuku německých slovíček, vět a frází: LINGWA slovní zásoba. Obsah programu Program obsahuje přes 2000 pečlivě vybraných německých slovíček, která jsou rozdělena do více jak 40 tématických okruhů jako například jídlo, rodina, dům, lidské tělo, oblečení, a mnohá další. Slovíčka jsou doplněna obrázky, výslovností a příkladovými větami, díky čemuž je mnohem jednodušší si slovíčko zapamatovat. Kromě slovíček program obsahuje i stovky užitečných německých vět a frází, které se Vám budou hodit např. při návstěvě německé restaurace, hotelu, doktora, a podobně. Díky jednoduchému editoru uživatelských témat lze program snadno doplnit o nová slovíčka a fráze s vlastními obrázky a výslovností. Plynulá výuka nových slovíček Každé nové slovíčko Vás program bude učit postupně v několika krocích. Nejprve se naučíte slovíčko poznat podle jeho výslovnosti a následně se budete učit slovíčko psát. Takto naučená slovíčka si udržíte v paměti mnohem déle než při klasické výuce z učebnice nebo jiných výukových programů. Efektivní opakování naučených slovíček Naučená slovíčka je potřeba procvičovat, jen tak si je udržíte ve své paměti. Program LINGWA slovní zásoba sleduje hodnocení a čas vašich odpovědí pro každé slovíčko, a podle toho určí, kdy a jak je nejvhodnější dané slovíčko znovu procvičit. Budete tedy vždy opakovat jen to, co je třeba, a naučená slovíčka a fráze nikdy nezapomenete. Procvičování slovíček hrou Procvičování slovíček si můžete zpestřit řadou zábavných cvičení. Můžete luštit osmisměrky, prohazovat písmena ve slovech, hrát pexeso nebo poznávat skrytá slova. Procvičování slovíček mimo počítač Řadu cvičení si můžete vytisknout a učit se tak slovíčka i mimo počítač. Připravit si můžete nejrůznější testy, výukové kartičky, pexeso nebo například vlastní sešit s osmisměrkami. Výuka pro celou rodinu Zakoupený program můžete používat až na 3 počítačích současně. V programu se každý student přihlašuje pod vlastním uživatelským účtem, který lze snadno uložit např. na USB flash disk, a díky tomu mít na každém počítači vždy aktuální stav výuky.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Přes 2000 pečlivě vybraných slovíček
  • Slovíčka doplněna obrázkem, výslovností a příkladovými větami
  • Stovky užitečných frází
  • Plynulá výuka nových slovíček
  • Efektivní opakování naučených slovíček
  • Procvičování slovíček hrou
  • Procvičování slovíček mimo počítač
  • Výuka pro celou rodinu

Informace o aplikaci

Licence: Zkušební verze
Autor: 1st EasySoft
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://cz.1-easysoft.com/lingwa-slovni-zasoba/nemcina-slovicka.html
Velikost souboru: 78,65 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.07
Počet stažení: 14250
Publikováno: 13.03.2013
Poslední aktualizace: 2013-07-03 12:46:50
Zařazeno v kategoriích: Podnikání a domácnost | Výukové programy

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 4
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Michal Basta

Michal Basta
Nepříhlásený užívatel

31.05.2013

80 %

plusZatím naprostá spokojenost. Po měsíci používání umím přes 400 slovíčka, a to tak, že je opravdu umím. Zkoušel jsem i jiné programy, ale tohle mi zatím přijde na slovíčka ze všeho nejlepší, ikdyž to není na 7 CD, jako některé jiné programy.

plusMomentálně mě nic nenapadá.

Za tu cenu opravdu dobrý program. I se zkušební verzí se dá vydržet hodně dlouho. Do budoucna by to ale chtělo i gramatiku.

Poradna aplikace - LINGWA slovní zásoba (Němčina)

Do poradny

lingwa-slovni-zasoba-nemcina: LINGWA nejde nainstalovat

dobrý den,mám Váš program na výuku němčiny a nejde mi ho spustit.To co jste mi poslali aktivuji a dál provádím všechno možné,ale zatím se mi nikdy nepodařilo akci dokončit.Můžete mi nějak podrobněji popsat co mám dělat.
Děkuji Duchek

Duchek 5.12.2015 Odpovědi (1) Odpovědět
Zobrazit všechny otázky
Nahoru