Microsoft Visual C++ Redistributable 2012 (11.0 - 64-bit)
0 %

Verze pro rok 2012

Microsoft Visual C++ je integrované vývojářské prostředí (IDE) používané pro tvorbu Windows aplikací v programovacích jazycích C, C++ a C++/CLI. Původně samostatný produkt je již několik let součástí většího balíku s názvem Microsoft Visual Studio. Jediná aplikace tak vývojářům umožňuje tvořit, editovat, testovat a debugovat jejich kód. Jde o soubor knihoven, které vývojářům dovolují používat již vyvinut kód namísto toho, aby si museli vytvořit svůj vlastní. Vývojáři tak pracují s Microsoft Visual C++ Redistributable, sdíleným kódem, který je tvořen přímo Microsoftem, takže je jak testován, tak i aktualizovaný.

Při bližším pohledu do Kontrolního Panelu a nainstalovaných programů se dá zjistit, že je v počítači nainstalováno více verzí Microsoft Visual C++ Redistributable. Některé se vytvořily přímo při instalaci systému Windows, jiné jsou zase nezbytné pro spuštění programů a her, které byly v tomto jazyce napsáno a vyžadují různé verze. Pokud mají uživatelé 32bitový Windows, pak jim stačí jen 32bitový Microsoft Visual C++ Redistributable 2012. Většina PC je ale se 64bitovým Windowsem, takže jsou potřeba obě verze, a tedy 32 i 64bitová.

Je na místě otázka, zda je možné tyto komponenty z PC odinstalovat a odpověď zní: ano, ale nemělo by se to. Pokud si tedy uživatelé nejsou jisti, které Microsoft Visual C ++ Redistributable balíčky jsou používány určitými programy a aplikacemi, pak by měli všechno nechat tak a systém poběží v pořádku.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Vývojářské prostředí v C++
  • Soubor knihoven
  • Spouštění programů, her a aplikací
  • Nezbytnost pro plynulost procesů

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Microsoft Visual Studio
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=30679
Velikost souboru: 7,19 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8 /Win 10
Verze: 11.0 - 64-bit
Počet stažení: 123
Publikováno: 29.10.2018
Poslední aktualizace: 2018-10-27 12:38:07
Zařazeno v kategoriích: Vývojové nástroje

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Microsoft Visual C++ Redistributable 2012

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru