ShowMyPC (3105)
0 %

Vzdálená správa počítačů

ShowMyPC sice není nikterak velký program co se objemu a velikosti týče, ale v rámci komplexnosti a možnosti použití patří mezi ty největší na trhu. Svým uživatelům totiž nabízí velké množství nástrojů a funkcí pro vzdálenou správu počítačů a k nim připojených zařízení.

Mezi základní pětici možností patří – vzdálená podpora (jednoduše můžete spravovat Vaše PC z jiného PC, tabletu či telefonu), prezentace na dálku (program jednoduše zvládne prezentaci výrobku nebo služby pro velký počet účastníků rozmístěných kdekoli po světě. Podobně lze provádět i výuku konferenční formou.), vzdálený přístup k domácímu PC (pokud máte na svém PC nějaká důležitá data nebo programy, stačí se připojit a máte k nim okamžitý přístup), vzdálená správa (program lze využít jako nástroj pro softwarové a IT pracovníky, kteří se mohou na dálku postarat o počítače svých klientů) a v neposlední řadě je možné aplikaci umístit na vlastní server a umožnit tak ještě kvalitnější a rychlejší přístup pro všechny účastníky konferencí a jednání.

ShowMyPC výborně poslouží všem, kteří se zajímají o vzdálenou správu PC, nebo k nim jednoduše potřebují vzdáleně přistupovat.

Mobilní verzi programu můžete stáhnout zde.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Vzdálená správa
  • Množství nástrojů
  • Online podpora
  • Podpora mnoha operačních systémů

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: ShowMyPC
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://showmypc.com/
Velikost souboru: 2,29 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 3105
Počet stažení: 1084
Publikováno: 03.08.2013
Poslední aktualizace: 2013-07-30 10:35:40
Zařazeno v kategoriích: Internet a sítě | Vzdálená správa

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - ShowMyPC

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 1. díl

857258 přečteno
Nahoru