SugarSync (1.9.80)
0 %

Výborný nástroj pro zálohu a synchronizaci

Program SugarSync slouží pro zálohování, ale hlavně pro synchronizaci souborů mezi Vašimi počítači a mobilními zařízeními. Jedná se prakticky o mladší variantu DropBoxu, přičemž se ale v několika věcech zásadně liší a samozřejmě jsou naprosto nezávislé.

Pro synchronizaci můžete v rámci SugarSyncu využít bezplatných 5 GB online prostoru, na který se uloží Vaše data. Pro samotnou synchronizaci můžete využít buď samotného programu SugarSync manager, webového rozhraní nebo aplikace pro mobilní zařízení.

Velkou výhodou jsou dva režimy synchronizace. V rámci obecného sdílení mezi Vašimi zařízeními je k dispozici složka Magic Briefcase. Pokud do ní cokoli vložíte, stačí se s ostatními zařízeními připojit k internetu a automaticky budou data z této složky stažena do všech připojených přístrojů. Pokud ale chcete sdílet, případně synchronizovat složky z jiných částí Vašeho disku nebo dokonce z jiných oddílů, není to vůbec problém. Stačí nastavit sdílení pro danou složku a v ostatních zařízeních nastavit, zda mají tuto složku synchronizovat, či nikoli. Veškerá data budou nejprve umístěna a případně synchronizována na webovém prostoru, pak teprve půjdou do připojených zařízení, které o to zažádají.

Můžete tedy mít dokument Nákup.txt, který budete mít ve složce Magic Briefcase, abyste jeho nejaktuálnější podobu viděli jak ve svém osobním počítači, tak pracovním a zároveň v připojeném chytrém telefonu. Na druhou stranu, pokud budete mít album rodinných fotek, nastavíte synchronizaci/sdílení pouze mezi osobním PC a mobilním telefonem. Jedná se o velmi povedený a z uživatelského hlediska dokonalý přístup ke sdílení a synchronizaci dat.

Není problém data zveřejnit, a to ať už celou složku nebo pouze dokument. Dokonce je možné soubor zveřejnit i pro neuživatele SugarSyncu – stačí v menu souboru získat odkaz pro veřejný přístup a link poslat několika svým známým nebo třeba vyvěsit na diskuzní fórum.

Alternativou k synchronizačním možnostem je využití speciální složky, která se chová jako čisté úložiště. Data jsou sem nahrána a je možné je později zpětně získat bez jakékoli formy synchronizace a tudíž v nezměněné podobě.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Prostor 5 GB zdarma
  • Možnost synchronizace mezi neomezeným počtem zařízení
  • Podpora MS Windows, iOS, Android a dalších systémů
  • Záloha dat
  • Možnost zveřejnění dat
  • Bezpečnostní šifrování dat

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: SugarSync, Inc.
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.sugarsync.com/
Velikost souboru: 18,07 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7
Verze: 1.9.80
Výsledek analýzy: VirusTotal.com
Počet stažení: 1819
Publikováno: 02.08.2012
Poslední aktualizace: 2012-10-03 14:46:21
Zařazeno v kategoriích: Internet a sítě | Utility a ostatní | Sdílení souborů | Zálohování dat

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - SugarSync

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Nahoru