Mujsoubor.cz

Přihlášení

zapomenuté heslo | nová registrace

I of the Dragon

78 %

Skvělé RPG Dračí oko

Velmi zajímavou herní podívanou hráčům připravili vývojáři z ruského Primal Software. Jejich RPG Dračí oko je sice poněkud opomíjená, ale rozhodně má co přinést i v dnešní době. Ostatně draci jsou více než kdy jindy v módě.

Celá hra staví na dracích s létání s nimi. Příběh hraje jen pomocnou, i když neopomenutelnou roli. Děj hry se věnuje pohnuté historii mezi draky a lidmi. Původně si nevšímali jeden druhého, ale díky společnému nepříteli se spojili. Vytvořili mocnou alianci, která čiré zlo v podobě mocného Skarrbora jednou provždy zničila. To si alespoň mysleli. Jakmile nebyl důvod udržovat spojenectví, toto se rozpadlo a lidé se začali draků bát, a proto nově bojovali proti nim, ničili jim vejce a jinak škodili. Draci proto opustili společnou zemi a vydali se do opuštěných míst. Jenže posléze se Skarrbor vrátil a postavit se mu nemůže nikdo jiný než jeden vyvolený drak.

Hráč si hned na začátku hry vybere jednoho draka, se kterým posléze bude bojovat a vracet zemi klid a mír. Létání je velmi snadné a intuitivní a díky počátečnímu tréninku i lehce zvládnutelné. Mimo létání a chrlení ohně, může hráč s drakovým prostřednictvím i kouzlit. To dělá z draka ještě mocnější bytost, která se může postavit i opravdu siným nepřátelům.

I of the DragonPřehled kouzelBarroth

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Výborné ovládání
  • Létání, kouzlení, boj
  • Příjemné grafické zpracování
 

Verze 1 - 238,75 MB

Doporučujeme

Souhrnné informace

Licence: Demo
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.i-dragon.com/index_eng.htm
Velikost souboru: 238,75 MB
Operační systém: Windows XP/XP 64bit/Vista/Vista 64bit/7/7 64bit/8/8 64bit
Verze: 1
Počet stažení: 1889
Publikováno: 17.2.2013
Poslední aktualizace: 17.2.2013
Zařazeno v kategoriích: 3D hry, Adventury a RPG, Dema her

Značky

Podobné programy

Diskuse

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napsat vzkaz

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  d 6 6 5 9 2  :
 
Vzkaz:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)