Shade: Wrath of Angels (1.0)
0 %

Temné RPG

Hra Shade: Wrath of Angels spadá do žánru RPG s pohledem třetí osoby. RPG prvky jsou pak patrny na každém herním kroku a hráči tak postupně získávají na zkušenostech, roste jim celkový počet životů a obecně se stávají čím dál silnějšími. Ovšem podobně rychle rostou schopnosti a hlavně síla i nepřátelům a hráči se tak neustále potýkají se sobě rovnými soupeři.

Zápletka hry se točí okolo pozvání hlavního hrdiny do jednoho malého městečka. Pozvání přišlo od jeho vlastního bratra, který v místě objevil bohaté archeologické naleziště a žádá jej o pomoc. Po příjezdu do hotelu hráče překvapí hned dvě věci – vyprázdněnost celého města a pistole na nočním stolku, kterou mu zanechal sám bratr. Třetí překvapení pak v mnohém vysvětlí vše, co se v městečku asi tak mohlo udát – hráč na schodech potká zombie. Po prvním zabití se pak nepřátelé objevují ve stále větších počtech a hráč se tak musí pořádně ohánět nejen pistolí, ale i speciálním mečem.

Shade: Wrath of Angels disponuje jak netradičními nepřáteli, tak hráči nabízí i možnost se na krátkou chvíli přepnout do svého démonského já a vyřešit tak problémy hrubou silou.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Přepnutí za démona
  • Množství různých typů nepřátel
  • Závěrečný boss
  • Meč, pistole

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: Black Element Software
Potřeba instalace: ano
Velikost souboru: 89,93 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7
Verze: 1.0
Počet stažení: 627
Publikováno: 07.12.2014
Poslední aktualizace: 2014-09-03 19:09:36
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Adventury a RPG | Dema her | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Shade: Wrath of Angels

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Nahoru