Victor Vran (1.0)
0 %

Žánrově vyladěné RPG, které si bere základ v Diable

Kdysi prosperující kraj plný života jednoho dne naplnil své proroctví, které předpovědělo vzestup nemrtvých a totálně ponoření do temnoty. To také jednu chvíli platilo, dokud nebyl povolán na slovo vzatý odborník na zabíjení příšer jakéhokoli charakteru - Victor Vran. Ten si z ničeho nedělá těžkou hlavu a po vzoru her jako Diablo nebo Van Helsing si razí cestu mezi RPG tituly. Pozitivní recenze si vysloužil ze všech stran a kdo nehledá příliš přeplácané hru, ale jde čistě po zážitku z akce a nepříliš náročné obtížnosti, Victor Vran je must have titul v Steam knihovně.

Jako v každém pořádném RPG titulu s pohledem na bojiště shora (můžeme zmínit například Sacred ať již zmíněné Diablo a pan Helsing), i zde si hráči mohou vybrat z obrovského množství zbraní na blízko, tak na dálku. Dýky, sekery, meče, kladiva ale i děla na elektrický pohon, kulomety, brokovnice a pod. To by samo o sobě stačilo, ale tvůrci z Haemimont Games se rozhodli přidat i jiné, originálnější prvky. Tak například zbraně se dají kombinovat v rukou tak, že si hráči mohou vzít srp a pistoli a měnit je v případě potřeby.

Dalším tahákem hry je systém karet, které přidávají velmi potřebné bonusy ke hře. Po přidání do inventáře (padají z nepřátel) si tak hráči mohou vybrat, zda jim bude po zásazích nepřátel připočítávat životy, že nepřítele zamrazí, vybuchne po kritickém zásahu apod. Victor to ale nemá v hlavě vždy v pořádku, což je ale, kupodivu, výhodou. Dokáže totiž vyslat ohnivou kouli, mrak nebo meteority přímo na nepřátele.

Vývojáři se vyhráli s prostředím, které je dostatečně velké na to, aby hráči chodili, kam chtějí a nemuseli se vždy vrhat do bezhlavé akce. Té je ve hře samotné dostatek. Je ale třeba dodat, že není nijak náročná a je spíše na efekt, resp. na požitek. Nestane se, že by hráči často umírali, ani když si budou zkoušet nové věci. Na druhé straně ale Victor Vran poskytuje prostor na vícenásobné projetí hry a to díky skvělé hratelnosti, bočním misím, velkému prostředí nebo pro vypravěče, který celou dobu vtipně hlásku. Hru si hráči více vychutnají, když budou hrát po síti s přáteli.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Skvělá akce
  • Obrovské prostředí
  • Velký výběr zbraní
  • Kartový systém
  • Speciální útoky
  • Kombinace zbraní a možnost skvělých komb

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: Haemimont Games
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.victorvran.com/
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8 /Win 10
Verze: 1.0
Počet stažení: 1016
Publikováno: 06.05.2017
Poslední aktualizace: 2017-05-04 23:03:25
Zařazeno v kategoriích: Steam hry | Multiplayerové hry | MMO hry | Akční hry | 3D hry | Adventury a RPG | Hry a zábava

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Victor Vran

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru