We Happy Few (1.3)
0 %

Alternativní minulost v dystopickém anglickém městě

Poválečná Anglie šedesátých let v alternativní minulosti je úplně jiná, než jakou ji známe dnes. Lidé jsou ve hře We Happy Few ovládání vyšší mocí, sledováni a povinností je brát drogu Joy, která s sebou přináší krátkodobé štěstí. Před vyprcháním účinku si musí obyvatelé dopřát další dávku, s čím se dostavují problémy ztráty hmotnosti, zhoršuje se paměť a celkový stav společnosti tak jde rapidně dolů. V tomto dystopickém světě budete hrát za tři postavy, jejichž příběhy prožijete po jednom, ale zároveň se budou jejich cesty místy křížit. Dějové linky jsou originální, poutavé a nabízejí desítky hodin zábavy, v nichž vedle hlavní příběhové linii můžete sledovat i vedlejší úkoly.

Městečko Wellington Wells funguje na totalitních principech, kde se nosí skoro stejnokroj, dodržují se striktní pravidla na ulici, sleduje vás strýček Jack a při jakémkoliv náznaku odporu a disidence se do vás pustí jak obyvatelé, tak i policie. Vašimi možnostmi je buď útěk, nebo přímý konflikt. Při prvním typu řešení problémů se můžete ztratit v davu, skrýt se na lavičce a číst si noviny (čím zaručeně sklepete všechny pronásledovatele), ukrýt se v domě nebo sednout do auta a přečkat situaci tam. Střet zájmů se vyřeší i bitvou, při které můžete používat různé předměty jako sekery, lopaty, obušky, pušku a pod.

We Happy Few se řadí do kategorie stealth her a nechybí ani survival prvky. Plížení se po lokalitách, přepadávání lidí ze zálohy nebo odklízení těl patří k tomu nejzákladnějšímu, co od Stealth prvků ve hře čekat. Survival znamená, že si musíte najít vodu i jídlo, jinak budou postavy oslabené. Rovněž si s nalezených předmětů vyrábíte užitečné věci typu bandáže, lékárničky, oblečení, zbraně apod. Cestou nacházíte stále odkazy na papírech, které vás hlouběji ponoří do světa, ve kterém žijete.

Všechny postavy - Arthur, Sally i Ollie - mají svůj strom zkušeností, kde jim můžete vylepšovat jejich atributy. Jeden může rychle běhat, druhý je více nenápadnější, třetí se umí lépe bránit atd. Sami si určíte, jak si postavu vytvoříte podle stylu hry. Městečko si prohlédnete zejména pěšky, ale velké vzdálenosti je možné překonat pomocí podzemních tunelů a skrýší. Otevřený svět je ve hře jen naoko, protože děj je vcelku lineární (i když v procedurálně generovaném světě) a v určitém bodě se vždy dostanete na dané místo. Vedlejší úkoly vám rozšíří obzory a možnosti hraní. Graficky nejde o žádný skvost, ale zároveň je hra svým zpracováním dostatečně originální na to, aby zaujala už na první pohled.

Minimální požadavky na PC:

CPU: Triple-core Intel nebo AMD, 2.0 GHz a rychlejší
RAM: 8 GB
GPU: NVIDIA GeForce 460 GTX / AMD Radeon 5870 HD series
HDD: 6 GB volného místa
Další: DX 11, Win 7

Hlavní funkce a vlastnosti

  • 3 hlavní postavy
  • Život v alternativní minulosti
  • Stealth prvky
  • Survival prvky
  • Zajímavá grafika
  • Tvorba předmětů
  • Dlouhý příběh
  • Procedurálně generovaný svět

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: Compulsion Games
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.wehappyfewgame.com/
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8 /Win 10
Verze: 1.3
Počet stažení: 422
Publikováno: 04.09.2018
Poslední aktualizace: 2018-09-04 09:31:09
Zařazeno v kategoriích: Steam hry | Hororové hry | 3D hry | Adventury a RPG | Hry a zábava

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - We Happy Few

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 3. díl

220376 přečteno

Pixwords nápověda 2. díl

442446 přečteno
Nahoru