Assassin's Creed II (1.0)
100 %

Priam dokonalé pokračování známé vražedné série

Rok 2009 byl pro vývojáře z Ubisoft Enterntainment mimořádně úspěšný i díky kvalitnímu pokračování Assassin Creed II. Desmond, hlavní postava z minulého dílu, na konci první části opět vlezl do Animusu, kde se seznámí se vzpomínkami mladíka Ezia Auditore da Firenzeho. S ním se pak hráči vydávají do více než 16 herních sekvencí, v nichž je vše výrazně rozšířené oproti prvnímu dílu. Děj se odehrává v 15. století v italských městech Florencie, Benátky a okolí.

Hlavní příběh je rozdělen na několik částí, které postupně zobrazují smrt Eziových rodičů, učení se hlavním principům správného asasína, vraždění zvolených cílů nebo vztah Ezia s Leonardem da Vincim. Ten mu zajistí vše potřebné vybavení na boj, které dostalo oproti předešlé hře pořádně velké rozšíření - dvě čepele v rukávech, poniard, vrhací nože, různé druhy mečů, sekery, kladiva, kopí nebo dokonce vražedná a odrazující střelná zbraň. V některých momentech si dokonce hráči s Eziom zalétají na létajícím stroji a naučí se, jak ho udržet ve vzduchu (oheň je cesta).

Vedle hlavního příběhu je ve hře mnoho bočních misí a úkolů, které je dobré plnit už jen proto, že jsou skvěle zpracovány a navíc zapadají do postupně se odkrývající skládačky. Hráči budou napříč celou hrou hledat skryté kodexy, které prozradí mnoho cenných informací. Schopnost Orlího zraku zase odhalí ukryté indicie na střechách staveb po celém městě. V průběhu celé hry navíc musí hráči řešit hádanky, rébusy, matematické úlohy či dokonce Fibonačiho posloupnost a při odhalení všech vzpomínek se pravda ukáže jako jednolitý celek.

Celá města s okolím jsou nádherně zpracované s důrazem na historickou přesnost a kromě lezení po střechách, překonávání vysokých překážek či skákání z jedné budovy na druhou je ve hře možné i plavat (minulá část touto možností neoplývala). Zlepšení se dočkala i umělá inteligence vojáků, kteří jsou více nepříjemní, nedají Eziovi klid a pronásledují ho déle a intenzivněji. Rovněž souboje jsou akčnější a větší a nájemný vrah bude mít častokrát co dělat, aby jim ujel. Dobrou pomůckou v případech ústupu je kouřový granát.

Jako správný mistr splynutí s davem, i tentokrát se bude útočit především ze zálohy a systémem rychlých propadení. Nechybí ani možnost najmout si obyvatele měst za malý poplatek, aby odlákali stráže, způsobily chaos apod. Stráží a vojáků obecně je ve hře několik typů a postupem ve hře budou stále nebezpečnější. Samostatnou kapitolou je Villa Monteriggioni, Eziovo sídlo, které slouží jako zdroj příjmů, ale na začátku je do něj potřeba vrazit jaké-takové finanční prostředky. Počítačová verze disponuje i DLC obsahem, který je, na rozdíl od konzol, zcela zdarma.

Minimální požadavky na PC:

CPU: Intel Core® 2 Duo 1.8 GHZ / AMD Athlon X2 64 2.4GHZ
RAM: 1,5 GB
GPU: 256 MB / GeForce 8800 GT / ATI Radeon HD 4700 B
HDD: 8 GB volného místa
Další: DX 9.0, Win XP

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Krásně zpracovaný herní svět
  • Velké množství zbraní
  • Různé druhy stráží
  • Příběh, který nepustí
  • Šplhání, skákání, plavání ...
  • Hledání kodexů
  • Systém vedlejších misí
  • Historická místa i postavy
  • DLC obsah zdarma

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: Ubisoft Montreal
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.ubisoft.com/en-us/game/assassins-creed-2/
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8 /Win 10
Verze: 1.0
Počet stažení: 1681
Publikováno: 07.08.2018
Poslední aktualizace: 2018-08-06 12:15:51
Zařazeno v kategoriích: Uplay hry | Steam hry | Origin hry | Adventury a RPG | 3D hry | Akční hry | Hry a zábava

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Assassin's Creed II

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru