Day of Defeat: Source (1.0)
0 %

Skvělý multiplayer z prostředí 2. světové války

Příznivci her s tématikou 2. světové války jistě znají, ostatní by se o ní rozhodně měli dozvědět. Day of Defeat: Source je prostě skvělou FPS hrou, která je zaměřena čistě na souboje s jinými reálnými hráči a zcela tak chybí možnost hrát kampaň apod. Online hraní však baví hráče už několik let a komunita této hry nikdy nespí. Ať už ručičky ukazují půlnoc nebo časné ráno, vždy je s kým hrát a to je na starší hru vždy úspěch. Na různých serverech se dají potkat opravdu spousty Francouzů, Němců či Angličanů, kteří jsou většinou velmi přátelští a je vidět, že s hrou již strávili nějaký ten rok.

Jednotlivé mapky jsou, resp. byly vyvíjeny podle skutečných lokalit a navíc je dostupná spousta jiných map, vytvořených právě hráči. Není tak problém najít klasické italské pouliční boje, dobývání pevniny či rozlehlé mapy pro snipery. Hlavním cílem v každé mapě je zabírání vlajek, ať už na straně Osy nebo Spojenců. Kromě vlajky módu se můžeme setkat s jiným dobývacím, kdy je třeba zničit určité oblasti pomocí náloží. Kromě realistické akce se najdou i servery, kde je navolen deathmatch, insta respawn a mapky nepřipomínají historické bojiště ani náhodou.

Začátečníci mohou mít s hrou v začátcích problém, a to i v případě, že jde o zkušené veterány stříleček. Přece jen je tu ovládání trošku náročnější a více specifičtější, než jinde. Po pár hodinách a těch správných nastaveních se hraní stane plynulejším a výsledky se budou zlepšovat. Každá ze stran má klasické dobové zbraně (M1 carabine, MG42, Kar98k, MP40 apod.) A je třeba se s nimi naučit zacházet.

Pokud máte rádi dobrou hráčskou komunitu, týmovou spolupráci, realistické mapy a fyziku, Day of Defeat: Source se za menší poplatek vyplatí a poskytne kopec zábavy. Pro spuštění hry je nutné nainstalovat Steam.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Zabírání vlajek
  • Skvělá hráčská komunita
  • Realistické zbraně
  • Mnoho historických map
  • Pouze multiplayer

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: Valve
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.dayofdefeat.com/
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.0
Počet stažení: 1041
Publikováno: 28.03.2015
Poslední aktualizace: 2015-03-27 13:52:22
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Akční hry | Multiplayerové hry | Steam hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Day of Defeat: Source

Doporučujeme

Nahoru