Marvel's Spider-Man: Miles Morales (Epic Games Store)
100 %

Sledujte zrod nového Spider-Mana s Milesem Moralesem

New York je v ohrožení a na scénu přichází nový Spider-Man. Jeho jméno je Miles Morales a znáte ho z vynikajícího animáku, který divákům přinesl zcela nový pohled na univerzum Marvelu. Po rodinné tragédii už mu zůstal jen nejlepší přítel, máma a Peter Parker. Ano, přesně ten Parker, pro kterého si filmoví fanoušci oblíbili Spider-Mana v celovečeráku.

Pod jeho mentorováním se bude snažit naučit, jak být superhrdinou a co všechno to obnáší. I když mají oba hrdinové podobné schopnosti, Miles má přece jen něco navíc. Ve hře Marvel's Spider-Man: Miles Morales si kromě klasických skoků po městě, používání pavučin a lezení užijete i jeho nové schopnosti, jako elektrické Venom ruce.

Marvel's Spider-Man: Miles Morales opět nabídne single playerový příběh, který je oproti jednotce o něco skromnější a zabere vám přibližně 10 hodin herního času. To vše v přítomnosti kamufláže, akrobacie, vynálezů a novými schopnostmi. Válka nad New Yorkem se bude nést ve znamení zlověstné energetické společnosti, která má k dispozici spoustu moderních gadgetů, aby vás zničila.

Sledujete příběh mladého muže, který se musí naučit, jaké je to být jediným ve městě, na kterého lidé spoléhají i jak řešit situace pro vyšší dobro. Oficiální popis technické stránky hry:

Optimalizovaná grafika pro PC

Vychutnej si různé možnosti kvality grafiky přizpůsobené široké škále zařízení, odemčené snímkové frekvence a podporu dalších technologií včetně NVIDIA DLSS 3 a NVIDIA DLSS 2 zvyšujících výkon, NVIDIA DLAA zvyšujících kvalitu obrazu a NVIDIA Reflex snižující odezvu. Podporovány jsou také technologie pro zvýšení rozlišení AMD FSR 2.1, Intel XeSS a IGTI.

Odrazy a stíny vytvořené pomocí ray-tracingu

Město ožije díky ohromujícím odrazům a stínům generovaným pomocí ray-tracingu s možností výběru z různých režimů kvality.

Podpora ultraširokého monitoru

Prohlédni si filmové památky marvelovského New Yorku s podporou řady nastavení obrazovky, včetně rozlišení 16:9, 16:10, 21:9, 32:9 a 48:9. Rozlišení 48:9 u sestav se třemi monitory je kompatibilní s technologiemi NVIDIA Surround nebo AMD Eyefinity.

Ovládání a úpravy

Vyzkoušej si, jaké to je hrát jako Spider-Man díky pohlcující haptické odezvě a dynamickým efektům ovladače PlayStation DualSense™ připojeného pomocí USB kabelu. Užij si plnou podporu myši a klávesnice s různými přizpůsobitelnými možnostmi ovládání.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Krásná grafika
  • Poutavý příběh
  • Kratší kampaň
  • Nové schopnosti Spider-Mana
  • Peter Parker je vždy na blízku
  • Podpora DualSense ovladačů
  • Pokročilá nastavení obrazovky

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: Insomniac Games, Nixxes Software
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://insomniac.games/game/marvels-spider-man-miles-morales/
Operační systém: Win 7 /Win 8 /Win 10 /Win 11
Verze: Epic Games Store
Počet stažení: 257
Publikováno: 27.11.2022
Poslední aktualizace: 2022-11-27 12:09:18
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Akční hry | 3D hry | Epic Games hry | Steam hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Marvel's Spider-Man: Miles Morales

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 2. díl

453211 přečteno

Pixwords nápověda 1. díl

869004 přečteno
Nahoru