Medal of Honor: Airborne (Airborne)
50 %

Skvělá válečná akční hra

Medal of Honor: Airborne je klasická válečná hra, která navazuje nebo přímo kopíruje některé skutečné události. Hráči pak dovoluje tyto události přímo prožívat a dostat se tak k neskutečné adrenalinové zábavě. V dílu s názvem Airborne je navíc obsažen prvek RPG, takže ke klasické FPS střílečce přibyla možnost vylepšení zbraně dle zkušeností.

Medal of Honor: Airborne začíná jak jinak než seskokem padákem přímo na okupované území některého ze čtyř států – Francie, Itálie, Německa nebo Nizozemí. Hráč má za úkol přistát v týlu nepřítele a připravit tak nacistům zmatky před započetím největší vojenské operace v dějinách lidstva – vylodění v NormandiiDen DOperace Overlord6. 6. 1944.

Hráč nejprve absolvuje trénink v Severní Africe odkud je posléze povolán do první ostré mise. Za úkol dostane zlikvidovat tři vysoké německé důstojníky a zneškodnit kulometné hnízdo v radniční věži. Vše se odehrává v Itálii a stejně jako ostatní mise, i tato začíná seskokem s padákem.

Přípravy na vylodění v Normandii se hráč zúčastní až ve třetí misi, kde bude mít za úkol operovat právě na pobřeží Francie v oblasti pláže Utah. Za nepřátelskou linií bude muset zneškodnit několik klíčových objektů nebo osob, které by mohli bránit samotnému vylodění.

Co se týče samotného herního principu, tak ten není čistokrevným FPS, ale převzal některé z atributů RPG. Každá zbraň (včetně granátů) může být vylepšena na základě počtu zabití. Speciálně oceňované jsou pak headshoty a zabití nožem. Velmi potěšující je oproštění od klasického přímo směrování hráče od začátku k cíli. V Medal of Honore: Airborne je pro hráče připraven nelineární průchod hrou. On sám na základě mnoha okolností určuje směřování příběhu (místo a způsob seskoku, atd.).

Hra byla vyvíjena s velkým důrazem na zpětnou vazbu hráčské veřejnosti. Vybraní hráči byli pozváni na testování a díky tomu bylo odhaleno množství chyb, které by znepříjemnily samotné hraní. 

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Autentické prostředí
  • Množství zbraní
  • Seskoky padákem
  • Vylepšování zbraní
  • Nelineární příběh

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: EA Los Angeles
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.medalofhonor.com/game/airborne
Velikost souboru: 1.366,97 M
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7
Verze: Airborne
Počet stažení: 11701
Publikováno: 29.10.2012
Poslední aktualizace: 2012-10-29 15:51:17
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Akční hry | Dema her | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 2.5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Medal of Honor: Airborne

Doporučujeme

Nahoru