Scorpion: Disfigured (1.1.0)
70 %

Futuristická střílečka s nádechem zla

Poměrně neznámá hra Scorpion: Disfigured se svým objevitelům v podobě nadšených hráčů odmění zajímavým příběhem, velkým množstvím nepřátel podpořených kvalitní AI a hlavně drsnou a nesmlouvavou atmosférou. Díky všem těmto vlastnostem lze hru označit za skutečně zajímavým příspěvkem do galerie akčních her.

Scorpion: Disfigured vhodí hráče do temného světa budoucnosti, který je paradoxně na pokraji zhroucení a návratu ke středověku. Celou problematiku světa a hlavně příčinu zkázy musí objasnit a jednou provždy odstranit hlavní hrdina. Je k tomu patřičně vybaven a během průchodu zamořenou továrnou, stokou a dalšími úrovněmi z celkových dvaceti navíc získá další a další schopnosti a hlavně vybavení. Obojí bude potřebovat – čeká jej totiž více než dvacítka chytrých a různě silných nepřátel, kteří díky své zombie povaze nemají smysl pro slitování.

Scorpion: Disfigured patří mezi zajímavé akční hry, které jsou postaveny na kvalitním grafickém provedení, rozsáhlém zbraňovém arzenálu, množství speciálních funkcí (noční vidění, energetický štít nebo zpomalení času) a hlavně působivém prostředí.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Drsná akce
  • Množství zbraní a nepřátel
  • Speciální funkce
  • Početné vybavení

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: B-Cool Interactive
Potřeba instalace: ano
Velikost souboru: 674,41 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.1.0
Počet stažení: 675
Publikováno: 29.10.2013
Poslední aktualizace: 2013-10-28 15:00:11
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Akční hry | Dema her | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 3.5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Scorpion: Disfigured

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Nahoru