Splinter Cell: Chaos Theory (Demo)
80 %

Tajný agent, tajné poslání, povolení zabíjet

Další díl skvělé herní série, tentokrát s pořadovým číslem tři. Hlavním hrdinou je opět agent Sam Fischer, který musí zastavit světové velmoci, ve své snaze zničit se navzájem. Problém byl vyvolán přesunem japonské armády, která se poprvé od druhé světové války významněji vzdálila od rodných břehů. Jako protest Čína zablokovala Žluté moře. Tento akt nenechal chladným ani sousedící státy – Jižní a Severní Koreu. Následně se do akce musel zapojit i spojenec Japonska – USA.

Spojené státy na uklidnění vyslaly válečnou loď a hlavně svého nejlepšího agenta – Sama. Ten má za úkol rozplést počátek problému a zajistit ukončení konfliktu. Japonsko totiž nevyjelo jen tak bezdůvodně. Došlo totiž k jeho virtuálnímu napadení. K tomu byla využita superzbraň – počítačový algoritmus, který rozšifroval americký programátor. Jenže byl unesen a než jej stačil Sam zachránit, byl zastřelen. Sam Fischer se tedy musí vydat po jeho stopách a po stopách jeho únosců a celý problém jednou provždy vyřešit.

Hra samotná doznala několika zásadních změn. Došlo k vylepšení grafického vzhledu, lepšímu zpracování jednotlivých modelů a hlavně k vylepšení celkového ovládání. Stejně tak došlo k mírné změně v herní strategii.

Základem hry je nepozorované plížení, kdy hráč využívá stínů a hluku okolního prostředí. Cestou likviduje nepřátele, ale pouze tehdy, pokud je to třeba ke splnění úkolu. Celkově je třeba jednat efektivně a rychle. K tomu agentovi pomáhá speciální oblek a spoustu elektroniky a speciálních nástrojů. Od brýlí s nočním a infra viděním, až po pistoli s tlumičem nebo rušením elektroniky.

Tom Clancy’s Splinter Cell: Chaos Theory je výjimečná hra, která se po právu řadí mezi to nejlepší, co může žánr stealth her nabídnout. 

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Skvělá strategická zábava
  • Hráč nesmí zběsile střílet, ale přemýšlet
  • Výborná výbava
  • Velmi dobré grafické zpracování

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: UbiSoft
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.splintercell3.com/
Velikost souboru: 632,60 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7
Verze: Demo
Počet stažení: 2855
Publikováno: 12.10.2012
Poslední aktualizace: 2012-11-15 12:35:29
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Akční hry | Dema her | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 4
Hlasováno: 2 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
55borec55

55borec55
Nepříhlásený užívatel

25.09.2015

80 %

plusvelmi dobrá grafika

plusnemám slov

žůžooooo

5danik5

5danik5
Nepříhlásený užívatel

06.07.2015

80 %

plusžůžo grafika

very very good

Poradna aplikace - Splinter Cell: Chaos Theory

Doporučujeme

Nahoru