Mujsoubor.cz

Přihlášení

zapomenuté heslo | nová registrace

SWAT 4

91 %

Taktická akční hra

SWAT (Special Weapons and Tactics) je zkratka pro elitní policejní tým, který se zabývá krizovými situacemi. Mezi ně patří přepadení, teroristické akce, výbuchy apod. Tato jednotka je speciálně připravována na různé formy krizových scénářů, které v sobě často zahrnují rukojmí nebo jiný způsob ohrožení civilního obyvatelstva.

Hráč se tak v rámci hry podívá na akci z úplně jiného úhlu. Cílem hry totiž není zastřelit všechny zločince, dříve než se pohnou. Lidský život má ve hře velkou váhu a to platí i pro teroristy a další zločince. I proto má hráč ve výbavě množství non-leathal zbraní a vybavení. Příkladem mohou být taser, flashbang, pepřový spraj nebo třeba paintballová puška.

Každá mise má jasné zadání, které definuje podstatu problému a kritický stupeň dané situace. S tím koresponduje vybavení, které si hráč pro misi vezme. Během mise je pak doporučené nepodcenit pečlivou kontrolu jak jednotlivých místností a míst, která hráč navštíví a to i před samotným vstupem do nich. K tomu mu pomůže speciální nástroj, který vsune malou kamerku pod dveře a aktuální obraz místnosti přenese na malý LCD displej.

Hra SWAT 4 je o taktice, spolupráci s týmem a chladném uvažování. Hráč nesmí být zbrklý, ale zároveň mu nesmí chybět pádná rozhodnost.

SWAT 4KomunikaceZadání příkazu

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Taktická akce
  • Množství speciálního vybavení
  • Různé druhy misí
  • Spolupráce v týmu
 

Verze 1.0 - 191,98 MB

Doporučujeme

Souhrnné informace

Licence: Demo
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.xfire.com/games/swat4
Velikost souboru: 191,98 MB
Operační systém: Windows XP/XP 64bit/Vista/Vista 64bit/7/7 64bit/8/8 64bit
Verze: 1.0
Počet stažení: 4678
Publikováno: 10.5.2013
Poslední aktualizace: 10.5.2012
Zařazeno v kategoriích: 3D hry, Akční hry, Dema her

Značky

Podobné programy

Diskuse

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napsat vzkaz

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  6 e b 8 e 6  :
 
Vzkaz:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)