The Surge (1.0)
0 %

Hardcore brutální RPG, kde smrt přichází často a nečekaně

Tvůrci z Deck 13 nás několik měsíců bombardovaly novinkami o jejich nové hře The Surge, která nedávno konečně vyšla a vy se do ní můžete s klidem pustit. Ten bude velmi důležitý, protože se hra řadí k herním titulům jako Dark Souls, kde jednoduše budete umírat častěji, než si dokážete představit.

Příběh hry je zasazen do budoucnosti, kde lidi postupně nahrazují stroje (něco na styl Ghost In The Shell) a vy se ocitnete v kůži obyčejného, ​​mírně postiženého, ​​chlápka jménem Warren, který s rozhodl přidat ke společnosti Creo. Ta pracuje na mechanickém vylepšování lidí, což bude i Warren případ. Po tomto upgrade se vydáte na cestu po industriálním parku / prostředí, kde bude vaším úkolem přežít a pozabíjet dalších vojáků v exoskeletal.

Nepřátel bude opravdu požehnaně a nejlepší je, že každý se pohybuje, bojuje a brání jinak. Je proto zapotřebí trpělivost a rozvaha, se kterými půjdete do soubojů. Skvělou částí hry je vylepšování exoskeletal. Součástky si sbíráte po soubojích z mrtvých protivníků a vše je třeba dobře promyslet. Zda žu půjde o obnovu zdraví, o větší výdrž nebo lepší odolnost, je třeba dobře taktizovat. Rovněž je to i se zbraněmi. V podstatě je na vás, zda ze sebe uděláte těžkotonážní tank nebo se budete pohybovat rychle, potichu no za to smrtelně. Zbraně jsou většinou na blízko, pokud po vás někdo nestřílí plazmovými náboji.

To vše se odehrává v nádherných lokalitách průmyslového prostředí, se kterým se tvůrci maximálně vyhráli. Po čase však může nudit zejména jednotvárností, i když jsou lokality vyšperkované do nejmenších detailů. Za všechny souboje získáváte zkušenosti, které můžete využít k vylepšení vašeho výstroje. Ten pohání jedno jádro, podobně jako Iron Mana. Skvělým doplňkem, který hru posouvá vpřed je vlastní tvorba předmětů a zbraní. Součástky získáte tak, že se budete zaměřovat například na ruce nepřátel, které jim odříznete / odstavec a následně si můžete vylepšit své brnění apod.

Samostatnou kapitolu pak tvoří finální bossové, kteří jsou majestátní, těžký a zejména nezapomenutelného. Náročnost je vždy vysoká, ale při konci jednotlivých úrovní jsou bossové nepříjemný. Připravte se tak na několikanásobné pokusy, jak je zabít a posunout se dál. Graficky by mohla být hra o něco lépe zpracována, ale možná to byl od Deck 13 záměr, aby se více soustředilo na hratelnost. The Surge není nic pro netrpělivé hráčů. Naopak, pro HC ostřílené veterány v žánru RPG, kteří se nebojí výzev a pár smrtí navíc je to skvělý počin, který v roce 2017 svítí mezi známějšími tituly jasně a zřetelně!

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Blízká budoucnost industriální epochy
  • Člověk + exoskelet
  • Brutální souboje
  • Nutnost taktizovat
  • Obrovské množství smrtí a velká náročnost
  • Skvělý systém craftění
  • Propracované lokality
  • Grafika zaostala za potenciálem

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: Deck13
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.thesurge-game.com/
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8 /Win 10
Verze: 1.0
Počet stažení: 1172
Publikováno: 20.05.2017
Poslední aktualizace: 2017-05-20 00:03:13
Zařazeno v kategoriích: Steam hry | Adventury a RPG | 3D hry | Akční hry | Hry a zábava

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - The Surge

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 1. díl

869048 přečteno
Nahoru