Basket Balls Level Pack (Flash)
0 %

Basketbal trochu jinak

Basketbal je sport, jehož počátky sahají ke konci 19. století. Od té doby prošel několika změnami, ale autoři této hry se nebáli přidat další a mnohem radikálnější. Pokud jste s basketbalem seznámeni tak víte, že se jedná o týmový sport, kde proti sobě stojí pětice týmů, která se snaží dopravit balón do koše. V této hře to je trochu jinak.

Hlavním úkolem zůstalo dopravení balónu do koše, ale to je jedna z mála věcí, co má basketball a tato hra společného. Nenacházíte se na hřišti, ale v divném prostředí, které je plné různých tlačítek, kanónů, obrovských balónů, hráčů, rozhodčích a mimo jiné také košů.

K dispozici máte omezený počet hodů a několik hráčů, přičemž vaši snahou je vždy vstřelit koš. Kromě toho musíte také trefit všechny rozhodčí, které uvidíte. Mnohdy to bude velmi složité. Budete muset překonávat různé překážky, využívat děl, které váš míč odpálí, obehrávat protihráče a spouštět různé mechanizmy.

Ve své podstatě jde o logickou hru s basketbalovým tématem. Čeká na vás 38 zapeklitých levelů se spoustou hádanek a složitých výzev. Některá kola budete muset zvládnout pouze s jedním hodem, což může být velmi náročné i pro zkušené hráče.

Přestože se nejedná o sport, je Basket Balls velmi zábavnou hrou, která vás určitě zaujme. Kromě dopravení balónu do koše toho musíte zvládnout mnohem více. Podaří se vám to?

Ke hraní této hry budete potřebovat Adobe Flash Player, který naleznete zde.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Logická hra
  • Basketbalové téma
  • Spousta levelů

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Turbo Nuke
Domovská stránka: http://www.turbonuke.com/games.php?game=basketballslevelpack
Velikost souboru: 4,70 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: Flash
Počet stažení: 419
Publikováno: 05.08.2013
Poslední aktualizace: 2013-07-30 15:28:13
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Flash hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Basket Balls Level Pack

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 3. díl

222066 přečteno
Nahoru