Hobo 7 (Flash)
0 %

Tulák v nebi

Hobo je původně termín, který označoval dělníky bez domova putující krajem. Cestovali na černo ve vlacích a nikde se pořádně neusadili. Svým způsobem se jedná o bezdomovce, kteří ani domov nechtěli a svůj způsob života si užívali. Dnes se tento termín začal používat pro všechny bezdomovce, což může být trochu zavádějící. Jeden z takovýchto tuláků je hlavním hrdinou této hry.

V sedmém dílu této populární série se tulák probudí pod stromem, což by nebylo nic nezvyklého. Tento strom však stojí před nebeskými branami. Bohužel v nebi nechtějí lidi jako je on a bezdomovec se tedy rozhodne, že si cestu do nebe zařídí jinak. Použije k tomu své pěsti, kopance a další nepříjemné triky.

Bude bojovat proti velkému množství andělů, kteří mu chtějí v jeho násilném činu zabránit. On se jich však nezalekne a využije k souboji i ty nejnetradičnější a velmi nechutné formy boje jako zvracení, plivání a další. Tyto triky mohou tvořit vražedná komba.

Je na vás, abyste brutálnímu tulákovi pomohli na jeho cestě, kde proti němu stojí samotný bůh, který ho v nebi nechce. Jde o jednoduchou, zábavnou a oddychovou hru, která je sice trochu ohavná, ale i tak vás chytne a nepustí.

Ke hraní této hry budete potřebovat Adobe Flash Player, který naleznete zde.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Netradiční souboje
  • Boj proti andělům
  • Humorné zpracování

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: SeethingSwarm
Domovská stránka: http://armorgames.com/play/14404/hobo-7-heaven
Velikost souboru: 7,23 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: Flash
Počet stažení: 710
Publikováno: 27.07.2013
Poslední aktualizace: 2013-07-23 10:34:45
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Flash hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Hobo 7

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 1. díl

858216 přečteno
Nahoru