Bomb It 5 (Flash)
0 %

Populární Bomberman trochu jinak

Tato hra převzala klasický koncept Bombermana, který se u hráčů dobře osvědčil. V každém rohu bludiště plného rozbitelných a pevných překážek se skrývá jeden soupeř. Vašim úkolem je rozhazovat na zem bomby s určitým dosahem tak, abyste zabili vaše nepřátele a nevstoupili přitom do plamene, který z bomby vyšlehne. Z rozbitelných překážek vám budou vypadávat vylepšení, díky kterým pro vás budou souboje jednodušší.

Kromě klasického arkádového módu si můžete zahrát módy Battle Royal, v němž musíte porazit 10 soupeřů, Greenzone, ve kterém musíte být na určitém místě co nejdéle, a také Pacman mód, který je stejného stylu jako stejnojmenná herní legenda.

Na jednom počítači lze hrát ve dvou lidech, abyste se o nesmírnou zábavu mohli podělit. Po každém vyhraném souboji můžete své postavičce koupit nový obleček. Ten ale vůbec nemá vliv na to, zda vyhrajete či nikoliv. O tom spíše rozhoduje, jak hru zvládnete takticky. Můžete bojovat agresivně nebo se spíše zatáhnout a nalákat soupeře do pasti. Vše je zcela na vás, Jde vám jen o to, abyste vyhráli. Podaří se vám to?

Ke hraní této hry budete potřebovat Adobe Flash Player, který naleznete zde.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Netradiční Bomberman
  • Nové herní prvky
  • Pacman mód

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Spil Games
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.spilgames.com/
Velikost souboru: 8,36 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: Flash
Počet stažení: 672
Publikováno: 19.07.2013
Poslední aktualizace: 2013-07-15 14:17:28
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Flash hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Bomb It 5

Doporučujeme

Nahoru