Min Hero: Tower of Sages (Flash)
0 %

Kouzelná RPG hra s tahovými souboji

Ve světě plném tajů a kouzel se tisíce mladých lidí hlásí k tréninku do věže mudrců. Všichni z nich sní o tom, že jednoho dne budou trénovat mocné titány, ale pouze malá hrstka je vybrána k tomu, aby se do věže dostala. Toto je příběh neobyčejného člověka, který byl mezi hromadou uchazečů vybrán.

V této hře budete se svými bojovými tvory procházet čarovným světem. Ve věži mudrců na vás čeká nelítostný trénink. Vaši miláčci zatím nejsou titáni, ale mají šanci se jimi jednoho dne stát. Zúčastníte se spousty nemilosrdných soubojů. Budete bojovat s ostatními studenty a mocnými mistry. Musíte udělat vše pro to, aby vaši přisluhovači porazili nepřátele.

S vašimi nevšedními zvířátky budete na každém patře sbírat pečetě a klíče, díky kterým se dostanete dále. Hra svým provedením a hratelností lehce připomíná legendární pokémony na Gameboyi, ale je mnohem modernější a atraktivnější

Souboje probíhají v tahovém režimu. Budete postupně volit útoky a vaše zvířátka budou získávat zkušenosti. Začínáte se dvěma monstry. Jedno připomíná bengálského tygra a druhé divočáka. Obě zvířata však mají speciální schopnosti, které z nich dělají neobyčejné tvory.

Po vyhraných soubojích můžete vašim miláčkům určit, v čem se budou zlepšovat a získávat tak pro ně nové dovednosti a vlastnosti, jež jim pomohou v boji. Lze také získat nová zvířata, přičemž si budete vybírat ze stejně vypadajících vajíček a doufat, že se vám z nich vyklube ten nejlepší bojovník.

Jde o velmi povedenou hru s kreslenou grafikou, která vás chytne a nepustí. Podaří se vám vycvičit obávané titány?

Ke hraní této hry budete potřebovat Adobe Flash Player, který naleznete zde.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Kouzelný svět
  • Trénování bojových zvířat
  • Postupné vylepšování
  • Spousta soubojů a bitev

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Toy Chest Games
Domovská stránka: https://www.facebook.com/ToyChestGames
Velikost souboru: 22,97 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: Flash
Počet stažení: 569
Publikováno: 18.08.2013
Poslední aktualizace: 2013-08-09 10:35:36
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Flash hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Min Hero: Tower of Sages

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Nahoru