Gemcraft (Flash)
0 %

Zábavná tower defense hra

Daleko na východě, za hlubokými lesy, žije v horách velmi mocný a nebezpečný čaroděj. Ten si tajně spřádá všemožné plány na to, jak by mohl získat co největší moc. Zdá se, že jedna z jeho posledních intrik mu začala vycházet. Vyvolal si obrovskou armádu monster, s kterou začal terorizovat přilehlé vesnice a kdysi prosperující zemi proměnil v chaos. Vy, jako člen čarodějnického spolku, musíte vašeho šíleného kolegu zastavit.

V této nevšední tower defense hře budete vraždit nepřátele, kteří procházejí po předem určených cestách. Je na vás, abyste sestavili obranu tak, aby žádný neprošel. Základním kamenem vaší obrany budou magické věže, na kterých jsou posazeny drahokamy. Ty se vyskytují v různých barvách, z nichž každá má jiný typ útoku. Krystaly se dají zkombinovat tak, aby např. zprvu nepřátelům snížily obranu a poté je krutě zavraždily. Existují různé třídy krystalů, které ovlivňují jejich sílu.

Do cesty monster můžete postavit také další nové věže nebo vodní příkopy, které je zpomalí a vy tak budete mít více času na to, abyste je zabili. Za každé zabití nepřátele získáte manu, díky které můžete provádět veškeré akce. Můžete zainvestovat do tzv. mana poolů, které drasticky navýší vaši kapacitu many.

Pokud budete monstra zabíjet co nejrychleji, tak získáte více bodů. Proto se někdy vyplatí nechat vyjít více monster najednou, což můžete udělat zrychlením času. Po dokončení každého levelu získáte dovednostní body, díky kterým získáte více magických schopností. Jde o inovativní, nevšední a návykovou tower defense hru, ve které budete muset taktizovat a přemýšlet.

Ke hraní této hry budete potřebovat Adobe Flash Player, který naleznete zde.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Skvělá tower defense hra
  • Postupné vylepšování
  • Nutnost taktizování

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: GameInABottle.com
Domovská stránka: http://gameinabottle.com/gemcraft1.php
Velikost souboru: 3,59 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: Flash
Počet stažení: 423
Publikováno: 12.07.2013
Poslední aktualizace: 2013-07-09 12:10:18
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Flash hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Gemcraft

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 1. díl

858216 přečteno
Nahoru