Farm Frenzy 3 (Flash)
0 %

Farmaření po celém světě

Farmaření není vůbec nic jednoduchého. Jedná se o nesmírně těžkou práci. Pot, špína a nepříjemný zápach vás budou provázet úplně všude. Není tedy divu, že se této činnosti většina lidí vyhýbá. Zároveň je však velmi zajímavé, jakou oblibu si získaly farmářské hry. A není se čemu divit. Vyhnete se téměř všem odpudivým prvkům a užijete si dost zábavy. Farm Franzy 3 je jednou z těchto her.

Začátky jsou těžké pro každého farmáře. I vy budete mít k dispozici kousek hlíny a pár ptáků, kteří jedí trávu a kladou vajíčka. Začínáte v Africe, kde pro farmaření nejsou zrovna nejlepší podmínky a vaši snahu budou ničit také lvi a další zvířata, která se okolo vašeho hospodářství pohybují.

Začínáte sice sbíráním vajíček, ale časem se váš byznys může proměnit na továrnu, která bude vyrábět sušenky. Na nich vyděláte mnohem víc a budete mít více příležitostí, jak svou farmu zdokonalit.

V každém kole na vás čekají různé úkoly, za jejichž rychlé splnění získáte peněžitou odměnu. Hra má roztomilou grafiku. Budete farmařit v různých částech světa, kde na vás čekají rozličné podmínky, díky tomu vás hra jen tak rychle neomrzí.

Ke hraní této hry budete potřebovat Adobe Flash Player, který naleznete zde.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Povedená farmářská hra
  • Roztomilá grafika
  • Různá prostředí

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Velikost souboru: 4,97 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: Flash
Počet stažení: 815
Publikováno: 16.07.2013
Poslední aktualizace: 2013-07-11 14:07:26
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Flash hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Farm Frenzy 3

Nahoru