Takeover (Flash)
0 %

Zábavná fantasy strategie

V této strategii, která probíhá v reálném čase, povedete legie válečníku skrze nepřátelské linie. K dispozici budete mít omezené množství zdrojů a čeká na vás spousta nebezpečí. Je na vás, jakou taktiku si zvolíte a zda se budete soustředit pouze na útok nebo budete myslet také na obranu.

Budete stavět spoustu budov, které produkují peníze, díky kterým si pak můžete koupit různé jednotky. Těm budete velet na bitevním poli. Vaši vojáci vždy automaticky zaútočí, pokud uvidí poblíž nepřítele. Zničte nebo obsaďte veškeré nepřátelské území a úspěšně dokončíte level.

Po poražení nepřítele můžete získat různá vylepšení nebo nové jednotky, s kterými se pak pustíte do dalšího nepřítele na nové mapě. Ve hře si můžete zahrát několik kampaní, přičemž v každé budete ovládat jinou rasu, která má speciální schopnosti.

Žánrově tato hra spadá do strategií, které bývají většinou komplikované, avšak tato hra je výjimkou potvrzující pravidlo. Vše se ovládá velmi jednoduše a i přesto, že hra nabízí relativně propracovaný tutoriál, nebudete jej pravděpodobně ani potřebovat. Jde o povedenou strategii, která určitě stojí za vyzkoušení.

Ke hraní této hry budete potřebovat Adobe Flash Player, který naleznete zde.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Jednoduchý koncept hry
  • Zábavná strategie
  • Získávání nových dovedností

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: IriySoft
Domovská stránka: http://www.iriysoft.ru/
Velikost souboru: 16,55 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: Flash
Počet stažení: 433
Publikováno: 27.06.2013
Poslední aktualizace: 2013-06-25 10:32:33
Zařazeno v kategoriích: Flash hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Takeover

Doporučujeme

Nahoru