Zombie Trailer Park (Flash)
0 %

Souboje s hordou zombie

To, čeho se všichni obávali, se stalo skutečností. Hromada krvelačných zombie, která touží po lidských mozcích, se snaží ovládnout svět. Jediný, kdo je může zastavit a zachránit tak svět, jste právě vy. Podaří se vám to?

Proti sobě v jednotlivých kolech stojí dvě základny. Jedna je vaše a druhá patří nemrtvým bytostem. Ty se na vás budou neustále řítit a jejich cílem bude zničení vaši báze. Vy budete dělat vše pro to, aby se jim to nepovedlo a aby se naopak povedlo smést tyto odporné bestie z povrchu země.

Na útok nebyl nikdo připraven a tak zombie obsadili většinu měst. Vy jim budete muset čelit s minimálními prostředky. Peníze budete získávat ze sběren a svou armádu ubytujete v obytných přívěsech.

Za zabíjení zombie obdržíte zvláštní body, díky kterým budete moct využívat speciálních schopností. Ty vám v boji s hladovými monstry značně pomůžou. K dispozici máte několik druhů jednotek. Využijete bojovníky s lopatou, střelce s kulometem, odvážné svalovce s granáty, ale také kněze.

apokalyptickém prostředí budete stavět různé budovy a připravovat se tak na mocný útok, který ani zombie nebudou schopni zastavit. Zombie Trailer Park je strategická Defense hra, která je velmi chytlavá a zabaví vás na nesmírně dlouhou dobu.

Ke hraní této hry budete potřebovat Adobe Flash Player, který naleznete zde.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Souboje se zombie
  • Strategická hra
  • Apokalyptický svět

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Ninja Kiwi
Domovská stránka: http://ninjakiwi.com/Games/Strategy/Zombie-Trailer-Park.html
Velikost souboru: 4,17 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: Flash
Počet stažení: 548
Publikováno: 28.07.2013
Poslední aktualizace: 2013-07-23 12:42:00
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Flash hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Zombie Trailer Park

Nahoru