Stunt Pilot (Flash)
0 %

Staňte se akrobatickým pilotem

Do kokpitu akrobatického letadla neusedne jen tak někdo a ti, co měli to štěstí, vám dosvědčí, že se jedná o jeden z nejintenzívnějších zážitků. Vy si jej v této hře můžete vyzkoušet aspoň virtuálně.

Ve hře Stunt Pilot budete mít jasný úkol. Musíte prolétávat skrze podivné obruče, na které zřejmě nepůsobí gravitační síla. Ač se to může zdát jako jednoduchá záležitost, tak je vše úplně jinak. Ano, zpočátku pro vás nebude žádný problém skrze všechny obruče proletět, ale s postupem času se hra stává náročnější a vy se budete muset poprat se spoustou problémů.

Ovládání skutečného letadla není žádnou hračkou, ale v této hře je to naštěstí jiné. Sice vám bude chvíli trvat, než si na model akrobatického letounu zvyknete, ale po čase budete vědět, jak se váš stroj chová a poradíte si i s kaskadérskými kousky.

Skrze některé obruče budete muset proletět i opačným směrem. Takové obruče jsou označeny modrou barvou a mohou vám přidělat spoustu vrásek. Body získáte také za rychlé dokončení jednotlivých levelů, a aby byl váš výsledek co nejlepší, tak budete muset využít turba, které váš stroj značně urychlí. Musíte se však mít na pozoru, neboť ovládání letadla je ve vyšších rychlostech zrádnější a ošemetnější.

Snažte se také vyvarovat nárazům do obručí, neboť to způsobí tragickou leteckou nehodu a stroj za několik miliónů bude nenávratně zničen, nemluvě o tom, jaké trauma bude mít jeho pilot, který se na poslední chvíli musel katapultovat.

Ke hraní této hry budete potřebovat Adobe Flash Player, který naleznete zde.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Let s akrobatickým letadlem
  • Snadné ovládání
  • Spousta levelů

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Rock Solid Arcade
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.rocksolidarcade.com/games/stuntpilot/
Velikost souboru: 1,43 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: Flash
Počet stažení: 434
Publikováno: 12.08.2013
Poslední aktualizace: 2013-08-06 13:20:16
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Flash hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Stunt Pilot

Doporučujeme

Nahoru