A Magnetic Adventure (1.0)
0 %

Logická hra s magnety

Hlavní roli v této hře hraje magnetická síla. Magnety jsou známy už dlouhou řadu let. Vypráví se historka o pastýři ovcí, který se asi před 4000 lety procházel oblastí severního Řecka zvanou Magnesia. Najednou se mu hřebíky, které měl zapíchnuté v botě, přichytly k tajemnému neznámému kameni. Ten byl později pojmenován jako magnetit.

Zřejmě nejde o skutečný objev magnetické síly, ale rozhodně jde o jedno z prvních zaznamenaných setkání s touto silou. Vědci i obyčejní lidem časem získali nové poznatky o magnetech a jejích účincích a dnes již máme poměrně spolehlivou teorii, která všechny tyto jevy popisuje. V této hře budete využívat všech fyzikálních zákonů týkajících se magnetů k tomu, abyste vyřešili spoustu hádanek.

Vaše mozkové buňky se rozhodně nudit nebudou. V 50 kolech budete různě přemísťovat magnety, přičemž na vás čeká spousta uzamknutých sejfů, pák a dalších mechanismů, které vám brání k tomu, abyste mohli získat kouzelný totem. Na něm závisí váš život, takže by bylo moudré se k němu dostat. Pokud se vám to povedete, tak můžete slavit, neboť jste úspěšně dokončili level.

Jedná se o inovativní logickou hru, která vyžaduje značnou míru nápaditosti, trpělivosti a budete u ní muset také uvažovat

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Propracovaný fyzikální model
  • Spousta zapeklitých hádanek
  • 50 levelů

Informace o aplikaci

Licence: Zkušební verze
Autor: Alawar
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.alawar.com/game/a-magnetic-adventure/
Velikost souboru: 55,47 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.0
Počet stažení: 479
Publikováno: 18.07.2013
Poslední aktualizace: 2013-07-15 10:54:31
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Logické hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - A Magnetic Adventure

Nahoru